7/24 Canlı Destek

Güvenliğin Yeni Adı Ukash

 • 5 Yorum
 • 01 February 2013

İnternet üzerinden alışverişler yaygınlaştı. Özellikle futbol severlerin çok kullandığı siteler artık eskisinden de güvenli. Sadece online alışveriş yapılan bilen bütün siteler Ukash sanal kredi kartı sayesinde çok daha sık kullanılır durumda. Nedir bu Ukash diyecek olursanız, en basit tanımıyla kimlik bilgilerinizi vermeden internet üzerinden size güvenli alış veriş yaptırabilen bir sanal kart. Kartı en büyük özelliği siteden alışverişinizi tamamlayınca ödeme butonunda çıkan Ukash ödeme seçeneğini size seçtirip kart üzerindeki pini yazarak alışverişinizi tamamlama imkânını size sunması. İngiltere kökenli bir firma tarafından üretilen Ukash kartla dünya üzerinde 14.000 site üzerinden alışveriş yapma imkânına her zaman sahip olabilirsiniz. Online alışveriş yapan herkes artık gönül rahatlığıyla bu kart sayesinde istedikleri gibi alışveriş yapabilecekler.

Ukash ödeme tarzı son zamanlarda ortaya çıkan hesap ya da kredi kartı bilgilerinin ele geçirilme olaylarına önlem olarak çıkarılmıştır. Avrupa ülkelerinde bir süreden beri uygulanan bu sistem artık ülkemizde de var. Kart ülkemizde kullanılmaya başladığından beri yapılan araştırmalarda gösteriyor ki internet üzerinden yapılan alışveriş işlemlerinin sayısında büyük bir artış olmuş. İnsanlar güvendiği bu kart sayesinden daha çok alışveriş yapmış online oyunlar da aynı şekilde yukarıya giden bir grafik çizmiş.

Fakat yine internet üzerinden alışverişin güvenli olmadığı konusunda duydukları bilgiler yüzünden buna pek fazla yanaşmadıklarını açık bir gerçek. Ukash sayesinde sosyal paylaşım sitelerinin oyunlarındaki ücretli uygulamaları çok raht ve çok kısa bir şekilde artık almamız mümkün. Yine oyunlara gelip uygulamalarından seçtiğimiz ürünü aldığımızda ödeme kısmında Ukash ile ödeme seçeneğine tıklıyoruz ve aldığımız ürünü en güvenilir şekilde sahip olma şansına kavuşuyoruz. Daha öncede belirttiğimiz gibi sanal kredi kartımızın içinde kalan para asla yanmıyor ve sonraki harcamalarımız için bize verilen yeni bir pin koduyla beraber hesabımızda durmaya devam ediyor. Örneğin erkekler eşlerinin çok fazla alışveriş yaptığından şikâyet ederlerse kendi istedikleri limit kadar Ukash karta yükleme yapıp limiti aşma sorunlarından kurtulmak için çok pratik bir yol kullanmış olurlar. Şimdi sizde Ukash kartı satın alıp güvenli alışverişin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.


 • Dilara 10 April 2013 at 21:06

  artık bende dahil olmak üzere isteyen herkes online alışverişlerini güven içerisinde yapıyor. tabi bunu ukash kart sayesinde gerçekleştiriyor. bunun yanında ukash ile hızlı ve kolay bir şekilde online ürün alımı yapmak mümkün oluyor. kredi kartı kullanmak istemeyenlere önerilir.

 • Oktay Canik 10 April 2013 at 21:13

  online alışverişlerde güvenli bir ortam sağlayan ukash kartı uzun süredir kullanıyorum ve ukash sayesinde istediğim her alışveriş sitesinden ürün alabiliyorum. kredi kartı kullanmıyorum ve ukash ile yapmak istediğim alışverişleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorum. iyi günler.

 • Turkay Boz 11 April 2013 at 18:01

  güvenli bir online ödeme için bence ukash kart sart. herkesin istediği siteden online alışveriş yapabilmesini sağlayan ukash, birçok sitede geçerli ve kullanıcıların online para transferlerine de yardımcı oluyor. istenen bir online alışveriş için siz de ukash kartlardan birini satın alın.

 • Ali Beyazer 11 April 2013 at 18:03

  online alışverişlerim için önceden kredi kartı kullanıyordum ve yaptığım alışverişlerde hep aklım kalıyordu. ancak kısa bir zaman önce ukash ile tanıştım ve tüm online ödemelerimi onunla yapmaya başladım. kredi kartı kullanmak istemeyenler için ukash bence en ideal sanal kart.

 • Rıdvan Bulmuş 28 April 2013 at 14:05

  1 yıldan bu yana ukash kart kullanıyorum ve online para gönderimlerim de dahil olmak üzere ukash ile hallediyorum. bunun yanında istediğim her online alışveriş sitesinden ürün satın alabiliyorum. avantajlı online ödemeler için herkese ukash kart limitlerinden birini öneriyorum.

Yorum Yazın