7/24 Canlı Destek

Güvenli Oyuncak Alımı

Çocuklu ailelerin çok daha iyi bileceği gibi çocuklar için oyuncak onların en büyük eğlencelerini oluşturmakta. Sürekli olarak yeni oyuncaklar isteyen bu konuda ailelerini her zaman isteklerine karşı kabul ettiren çocuklara artık internet üzerinden de çok kolay ve çok ucuz bir şekilde oyuncak alma şansımız var. Çocuklar için açılmış olan oyuncak sitelerinde artık güvenli bir şekilde alışveriş yapma olanağınız da var. Özellikle burada satılan indirimli ve birbirinden güzel oyuncakları çocuklarına almak isteyen kişiler kredi kartı numaralarını ve şifrelerini bu sitelere vermek istemedikleri için bu fırsatları kaçırdıklarına çok üzülüyorlardı. Ama artık Ukash kart sayesinde bu indirimli ve güzel oyuncakları çok kolay ve çok güvenli bir şekilde alma şansını yakalamış durumdalar. Ukash kart insanların internet üzerinden aldıkları ürünleri en güvenli bir şekilde ödemelerine yardımcı olmak amacı ile piyasaya sürülmüş olan bir sanal kredi kartı.

Ukashİngiltere kökenli bir firma tarafından üretilen ve kısa bir süre içinde dünyada en fazla kullanılan ön ödemeli sanal kredi kartı olmayı başaran Ukash kart, çocuklarına oyuncak almak isteyen kişilerinde artık yardımına koşuyor. Özellikle internet üzerindeki indirimleri ve kampanyaları takip eden anne ve babalar çocuklarına Ukash kart ile en güzel oyuncakları en uygun fiyata alma şansınız yakalıyorlar. Ülkemizde de tamamen yasal bir şekilde satışa sunulmuş olan Ukash kartları aracı firmalar sayesinde hızlı bir şekilde alma şansımız var. Ukash kartlar bizlere 24 saat yardım eden bu aracı firmalardan istediğiniz miktarda alınabiliyor. Ukash kartların limitlerini kullanıcılar kendileri belirliyorlar. Yapacakları alışveriş miktarına göre içine para yüklen meşini istiyorlar. Ukash kartlar bu sayede herhangi bir çalınma ya da kopyalanma işlemine kesinlikle uğramıyor.

Kredi kartlarını internet üzerinden oyuncak almak için kullanmak istemeyen anne ve babalar basında yer alan kredi kartı hırsızlıklarından çekiniyorlar. Ama artık Ukash kart sayesinde bu gibi bir olaya denk gelmeleri olanaksız hale gelmiş durumda. Çünkü Ukash kartlarla alışveriş yapan kişiler kesinlikle kredi kartı numaralarını ya da şifrelerini internet sitelerine girmiyorlar. Sadece Ukash kartı alırken kendilerine verilmiş olan 19 haneli pin numarasını girerek alışverişlerini güvenli bir şekilde sonuçlandırıyorlar. Ukash kartlar bu yüzden dünya da en güvenilir sanal kart olarak biliniyor. Anne ve babalar artık hiç korkmadan en güvenli şekilde çocuklarına internet üzerinden ucuz ve kaliteli oyuncakları alma şansını el de etmiş oluyorlar. Ukash kart sayesinde dünyada görülen kreşi kartı dolandırıcılığı sayısında da önemli bir azalma gözlenmiş durumda. Hiçbir kimlik bilgisi ya da şifre girilmediği için artık insanlar Ukash kartı alışveriş ödemelerinde ilk sıraya koymuş durumdalar.

Ukash kartı alan anne ve babalar çocuklarına beğendikleri oyuncaları aldıktan sonra ödeme kısmında yer alan Ukash kart ile ödeme seçeneğine gelerek, kendilerine verilmiş olan 19 haneli pin numarasını bu kısma yazıyorlar. Bunun ardından artık istedikleri oyuncaklar en güvenli bir şekilde satın alınmış oluyor. İşte Ukash kart ile ödeme yapmak ve alışverişi tamamlamak bu kadar basit bir işlem haline gelmiş durumda. Henüz bu kart ile tanışmamış anne ve babalar varsa en kısa süre içinde aracı kurumlarla temasa geçerek Ukash kartı satın almalılar. Böylece sürekli olarak çocuklarına aldıkları oyuncakları artık internet üzerinden çok daha uygun fiyatlara alma şansını yakalamış oluyorlar. Aracı firmalar sizlere 24 saat boyunca hizmet veriyor. Tek yapmanız gereken bu aracı firmalara telefon ile ulaştıktan sonra ne kadarlık bir kart alacağınızı buradaki yetkililere söylemek.


 • Derman Altın 01 April 2013 at 22:28

  ukash kart nasıl satın alabilirim, internette bulunan her siteden kolayca alabilmem mümkün mü?. Ya da bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Sitenizden ukash satışı nasıl yapılıyor?????

 • Yasemin YILMAZ 06 April 2013 at 20:42

  çocuklarım internet ile tabiri caizse içli dışlı oldular ve bu yüzden de alışveriş yapma tercihleri de değişiyor. internette gördüğü oyuncakları almak için başımın etini yiyorlar :) normalde kredi kartı kullanmıyorum ancak okuduğum kadarı ile ukash kart kredi kartı değil, ukashnasıl satın alabilirim bilgi verirseniz sevinirim.

 • Fahri 11 April 2013 at 13:09

  internetten oyuncak alışverişleri için dahi ukashı kullanmak mümkün. ben oğlum için öyle yapıyorum da. bazı sitelerde oldukça ilgi çekici oyuncaklar var ve ben onları alırken kredi kartı kullanmak istemiyorum. bu nedenle ukash kartı satın aldım ve birçok internet sitesi sayesinde istediğim ukash karta ulaşıyorum.

 • Arkın Güneş 11 April 2013 at 22:54

  oğlum için oyuncakları ukash kart ile alıyorum ve bu sayede hem oğlumu sevindiriyorum hem de kredi kartı kullanmıyorum. ukash ile kredi kartını bir kenara bıraktım ve online işlemlerimde sadece ukashı kullanmaya başladım. herkese ukash almasını tavsiye ederim.

 • Rıza Selver 11 April 2013 at 22:56

  bende ukash kart ile yeğenim çin bir oyuncak aldım. aradığım oyuncağı birçok sitede bulamıyordum bulsam da kredi kartı ile bilmediğim sitelerden online alışveriş yapmayı tercih etmiyordum. ancak ukash kart ile tanıştıktan sonra bilsem de bilmesem de her siteden istediğim oyuncağı alma şansını elde ettim. teşekkürler ukash.

 • Ahmet 11 April 2013 at 22:57

  ukash kart bir harika. onunla istediğim gibi online alışveriş yapabiliyorum ve kişisel bilgilerimi kullanmadan online ürün alımı yapabiliyorum. çünkü alışverişlerde ukash kartımı kullanıyorum ve ukash pin kodu ile ödemelerimi yapıyorum. bu nedenle özel bilgilerimi paylaşmam gerekmiyor.

 • Ramiz 22 April 2013 at 07:58

  canlı destek üzerinden bir bakim kaça satıyorsunuz ukash kartları :D

Yorum Yazın