7/24 Canlı Destek

Güvenli Kitap Almak

Artık internetten alışveriş yapmak insanların en büyük alışkanlıkları arsında yer almaya başladı. Özellikle artan site sayıları ve aradıkları ürünleri kolay bir şekilde bulmaları her geçen gün daha fazla insanın internetten alışveriş yapmasını sağlıyor. Ülkemizde de kısa zamanda internet alışverişi çok popüler bir hale geldi. Aradıkları ürünleri kolay bir şekilde bulan insanlar, bu ürünleri daha ucuz fiyatlara ve daha az zaman harcayarak almaktan çok memnunlar. Aklımıza gelen her ürünü kolayca alabildiğimiz internette özellikle kitapseverler artık kitapevlerine gitmek yerine, yerlerinden hiç kalkmadan istedikleri kitapları kolay bir şekilde almanın tadını sonuna kadar çıkartmaya başladılar. Kitap satan sitelerin normla kitapçılara göre ürünleri daha ucuza satıyor olması ve aldıkları kitapların evlerine ya da iş yerlerine kadar gelmesi bunda en önemli etkeni oluşturuyor.

Ama yine de insanlar internet üzerinden alışverişe tam ısınmış durumda değiller. Bunun en önemli nedenlerinden biri olarak sürekli olarak medyada yer alan kredi kartı dolandırıcılıkları görülebilir. Son zamanlarda bu konuda çıkan haberlerin sayısı giderek azalmaya başladı. Bunun en önemli sebebi olarakta Ukash kart kullanımı gösterilmekte. Ön ödemeli sanal kredi kartı olarak adlandırabileceğimiz Ukash kart İngiltere kökenli bir firma tarafından piyasaya sürüldü. Önce kendi ülkesinde tüketiciler ile buluşan bu kart kısa sürede önce Avrupa’ya sonrada tüm dünyaya yayılmayı başardı. Ukash kart internet alışverişlerinizde sizin kendi kimlik bilgilerinizi ve kredi kartı numaralarınızı vermeden alışveriş yapmanızı sağlayan çok güzel bir yöntem. Kolay bir şekilde alınabilen ve maliyeti çok düşük olan bu kart sayesinde artık internetten alışveriş yaparken kredi kartı dolandırıcılıklarına yakalanma ihtimaliniz ortadan kalmış oluyor.

Dünya üzerinde 15000 sitede kullanılabilen bu kar sayesinde insanlar istedikleri ürünleri çok kolay bir şekilde alma şansını elde etmiş oluyorlar. Hatta kredi kartı kullanmayan kişilerde bu kart sayesinde en güvenli şekilde internet alışverişi yapma şanını yakalamış oluyorlar. Ülkemizde de yasal bir şekilde satılan ve çok kolay bir şekilde alınabilen bu kartta yer alan pin numarası ile işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Örneğin beğendiğiniz bir kitabı almak istediğinizde, kitabı satın alıp sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmı karşınıza çıkıyor. Burada yer alan ödeme seçenekleri arasında yer alan ukash kart ile ödeme kısmını seçtikten sonra karşınıza gelen sayfada yer alan kısma size verilen karttaki pin numarasını girmeniz yeterli. Bu işlemi yaptıktan sonra artık geriye kalan tek işlem kitabinizin size gelmesini beklemek oluyor. Ukash kartı kullanmak bu kadar basit ve hızlı bir işlem.

Ukash kart almak isteyen kişiler aracı kurumlar sayesinde çok kısa bir süre içinde bu karta sahip olabilirler. Araca kurum ile irtibat kurdukları zaman tek yapmaları gereken işlem ne kadarlık bir kart almak istediklerini söylemek olacaktır. Ukash kartla limitlerini sizin belirleyeceğiniz şekilde planlamış olan bir üründür. Ne kadarlık bir alışveriş düşünüyorsanız o kadar limitli bir kart ile alışveriş yapma şansınız var. Bunun en büyük özelliği şirketin sizi düşünüyor olması. En güvenli ve en hızlı bir şekilde alışverişinizi yapmak için sizlere sürekli hizmet vermeye hazır olan bu aracı firmalara hem internet üzerinden hem de telefon ile kolay bir şekilde ulaşma olanağınız bulunuyor. Sizlerde artık internet alışverişlerinizde kafanızda hiçbir soru işareti olmadan ve en güvenli şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız en kısa süre içinde Ukash kartı mutlaka edinmelisiniz. Şimdiden tüm kitap dostlarına,  en güvenli bir şekilde kitap alışverişleri yapmanızı diliyoruz.


Yorum Yazın