7/24 Canlı Destek

Güvenli Elektronik Ürün Alımı

  • 12 April 2013

Artık hayatımızın bir parçası haline gelen internete her yerden kolay bir şekilde girme şansımız var. Akıllı cep telefonları ile de artık istediğimiz yerden kolay bir şekilde internete ulaşabiliyoruz. Özellikle son yıllarda internet alışverişleri giderek artan bir şekilde ilgi görmeye başladı. Hem erkekler hem de bayanlar buradaki ürünleri uzun uzun inceleyip kolay bir şekilde alma şansına sahipler. Bayanlar genelde kozmetik ve giyim ürünlerine yönelirken erkeler ise genelde elektronik ürünleri incelemeye başladılar. Son dönemlerde elektronik ürünlerde çıkan çeşitlerin sayısının artması ile internet alışverişi çok daha fazla kullanılmaya başlandı. Cep telefonları, televizyonlar ya da bilgisayarlar mağazalardan daha ucuz fiyatlara internet üzerinden alınabiliyor.

İnterneti alışveriş şeklinde kullanmak istemeyen kişilerin en fazla söyledikleri sözlerin başında ise bunun güvenli olmayan bir yöntem olduğunu duyabilirsiniz. Ama artık Ukash kart sayesinde bu bahanelerde aşılmış durumda oldu. Ön ödemeli sanal kredi kartı olarak adlandırabileceğimiz Ukash kart, bizlerin internet alışverişlerini en güvenli bir şekilde yapabilmemiz için üretilmiş bir kredi kartı. İngiltere kökenli bir firma tarafından üretilen ve kısa bir süre içinde tüm dünyada kullanılmaya başlanan bu kart, sanal alışverişlerimizde bizlere herhangi bir kredi kartı ya da kimlik bilgisi girmeden, kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma olanağı sunuyor. Elektronik ürünlerde indirimi yakalayan ama kredi kartı bilgisi vermek istemeyen kişiler artık buldukları bu ürünleri çok güvenli bir şekilde alma olanağına sahipler. Çok düşük bir maliyetle alınan ve tek kullanımlık kartlar olarak bilinen Ukash kart sayesinde, indirimde olan ürünleri en güvenli ve en hızlı bir şekilde alabilirsiniz.ukash-twitter

Ukash kart ülkemizde de yasal bir şekilde satılıyor. İngiliz firma, diğer ülkelerdeki bazı şirketlere bu kartın kullanımı için bayilik vermiş durumda. Yani Ukash kartı ülkemizde almak isteyen kişiler, bu aracı kurumlar sayesinde çok kolay ve çok hızlı bir şekilde bu karta sahip olabilirler. Tek yapmaları gereken işlem bu aracı firmalar ile bağlantıya geçmek. Bunun ardından istediğiniz limitte olan kartınız en kısa süre içinde elinizde olmuş olacaktır.

Ukash kartın kullanımı da insanların kolay bir şekilde kullanması için tasarlanmış. Ukash kart ile size verilen 19 haneli pin numarası, bütün işlemlerini halletmenizde size yardımcı oluyor. Beğendiğiniz elektronik ürünü internet sitesinde sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmına geliyorsunuz. Burada yer alan ödeme seçenekleri arasında yer alan Ukash kart ile ödeme seçeneğini tıkladıktan sonra size verilen 19 haneli pin numarasını girerek alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz. İşte Ukash kart ile alışveriş yapmak bu kadar basit ve bu kadar hızlı bir olay. Herhangi bir kimlik bilgisi ya da kredi kartı bilgisi girmenize kesinlikle gerek yok.

Tüm dünyada kullanılan ve 15000 internet sitesi ile anlaşması olan Ukash kart artık sizin internet alışverişlerinizi çok daha güvenli bir hale getiriyor. Medyada yer alan kredi kartı dolandırıcılıkları haberlerinin azalmasında en büyük etken olarak Ukash kartın kullanılması gösteriliyor. Ukash kartların limitleri kullanıcıları tarafından belirleniyor. Yaklaşık ne kadarlık bir alışveriş yapmak istiyorsanız o kadar miktar içeren Ukash kartı almanız yeterli olacaktır. Henüz bu kartı kullanmamış kişiler ya da internet üzerinden elektronik malzemeler almak isteyen kişiler artık bu kart sayesinde tüm indirimlerden yararlanmaya şansını yakalamaya başlamalılar. Sizde çok kolay ve güvenli internet alışverişleri yapmak istiyorsanız mutlaka en kısa süre içinde Ukash kartları alarak sanal dünyadaki tüm indirimlerden kolay bir şekilde faydalanmaya başlayabilirsiniz.


Yorum Yazın