7/24 Canlı Destek

Güvenli Alışverişin Adresi Ukash

Güvenli Alışverişin Adresi Ukash

Dünyanın hızlı bir şekilde gelişiyor olmasının yanı sıra teknoloji de aynı şekilde büyük çapta gelişmeler yaşamaktadır. Teknoloji gelişiminin etkilediği en büyük dalga ise elbette ki internet üzerinden gerçekleşmektedir. İnternet kullanımı önceki yıllara oranla sürekli olarak katlanmakta ve kullanıcı sayısı milyarlarla ölçülecek seviyeye gelmektedir. İnternet kullanımının bu kadar artması da insanları artık her işlerini internet üzerinden yapmaya yönlendirmektedir. Bu işlerin en başında gelen ise hiç kuşkusuz alışveriş ihtiyacıdır.

İnsanlar artık güven içerisinde alışverişlerini internet üzerinden yapma yolunu da bulmuşlardır, bu işlem için gerekli olan ise ukash kartlarıdır. Ukash, internet üzerinden alışverişi en güvenli hale getiren ve hiçbir şekilde tarafların zarar görmemesini sağlayan bir sistemin adıdır. Herhangi bir kredi kartı ya da banka hesabına ihtiyaç duyulmaksızın internet üzerinden yapılan tüm alışverişlerde geçerli olan ukash kartlar, dünya üzerindeki birçok ülkede satış halindedir. Kart şeklinde satışı bulunmayan ukashlar ise, sadece online hizmet olarak bazı siteler aracılığı ile satılmaktadır. İnternet üzerinden irtibata geçerek kolay bir şekilde alınan ukashlar Euro değeri üzerinden hesaplanmakta ve alışverişler de bu şekilde yapılmaktadır. 19 haneli benzersiz bir kod ile yapılan işlemler, herhangi bir kişisel bilgi istemediği için oldukça güvenli olmaktadır.
İnternet dünyasının gelişimi ve artık tüm ihtiyaçların internet üzerinden gerçekleştiriliyor olması alışveriş dünyasına da ukash ile yeni bir anlam katmıştır. Siz de ukash kart larını kullanarak güvenli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.


 • Kenan 03 April 2013 at 02:25

  ukash kart internetten yapılan online alışverişlerde gerçekten çok güvenli. yaklaşık olarak 4 aydır ukash kart kullanıyorum ve bana oldukça faydası dokundu. herkesin bu karttan bir adet almasını tavsiye ederim. ayrıca ukash kart ile istenen ürünü satın almak oldukça kolay oluyor. deneyin görün :D

 • Koray 03 April 2013 at 02:27

  ukash kartlardan birini aldıktan sonra hangi avantajlara sahip olabiliyoruz. bu konuda bilgi alabilir miyim? yani ukash kart sadece güvenli mi? bunun yanında başka bir artısı yok mu? ya da kullanıcıları için sunduğu avantajlar nelerdir? bu konularda bilgi alabilir miyim? şimdiden teşekkürler.

 • Korcan 03 April 2013 at 02:28

  ukash karta sahip olduğumdan beri online alışverişlerde neredeyse kredi kartı kullanmadığımı açıkça belirtebilirim. yani ukash kartı kredi kartı yerine kullanabilmem benim için en büyük avantajlardan biri. bence online alışverişlerinde kredi kartı kullanmak istemeyen herkesin bir ukash kart satın alması gerekir. hem de bir an önce :):)

 • Sefer Kıvrak 11 April 2013 at 18:56

  kim ne derse desin. online alışverişlerde ukash kart gibisi yok. en azından ben şu ana kadar görmedim. ukash kart sayesinde güvenli online alışverişler yapmak ve kişisel bilgileri paylaşmadan ürün satın almak mümkündür. hemen bir ukash kart alın siz de bu avantajlardan yararlanın.

 • Erkan Koç 11 April 2013 at 18:57

  ben online alışverişlerim için ukash kartı tercih ediyorum ve hiçbir şekilde sorun yaşamıyorum. ukash kartım sayesinde özel bilgilerimi internet siteleri ile paylaşmak zorunda kalmıyorum. ayrıca 19 haneli ukash pin numarası ile alışveriş yaparak zaman kaybını da önlüyorum. tavsiye ederim.

 • İsmail. Kara 28 April 2013 at 08:54

  güvenli online alışverişin adresi ukash kart arkadaş. hangi kredi kartı özel bilgiler paylaşılmadan online alışveriş yaptırıyor? ya da hangi kredi kartı ukash kadar hızlı alışveriş yapılmasını sağlıyor? hiçbiri:) bu yüzden ben uzun süredir ukash kart kullanmıyorum. herkese ukash kart almasını tavsiye ederim.

Yorum Yazın