7/24 Canlı Destek

Güvenli Alışverişin İlk Durağı

 • 5 Yorum
 • 05 April 2013

İnternet alışverişi her geçen gün daha fazla insan tarafından kullanılmakta. İnternette satılan ürünleri çeşidi arttıkça giren kişi sayısında da bir artış gözleniyor. Artık aradıkları her ürünü kolay bir şekilde internette bulabilen insanlar internet alışverişlerini daha kolay bir şekilde yapma şansına da sahipler. Ukash kart olarak biline ve sanal kredi kartı özelliğini taşıyan bu kart sayesinde insanlar internet sitelerine girdikleri zaman alışverişlerinde herhangi bir kimlik bilgisi ya da kredi kartı numarası girmeden istedikleri ürünü kolay bir şekilde alabiliyorlar. Özellikle basında sıkça yer alan sanal kredi kartı dolandırıcılıkları haberleri insanları internet üzerinden alışveriş konusunda soğutmuştu. Bu yüzden alışverişlerinden kredi kartı numaralarını girmek istemeyen kişiler Ukash kart ile çok güvenli bir şekilde yeniden internet alışverişlerine başlamış oldular. Tamamen kişilerin kolay ve güvenli bir şekilde internet alışverişlerini yapmaları için tasarlanmış olan bu ürün sayesinde, alacağınız herhangi bir ürün için kredi kartı bilginizi vermeye gerek kalmıyor.

İngiltere kökenli bir firma tarafından çıkartılan ve şu anda internet üzerinde 15.000 den fazla sitede kullanılan Ukash kartlar bizlere çok daha güvenli bir şekilde alışveriş yapmamızda yardımcı oluyor. İnternet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı numarası vermek konusunda kaygı duyan kişiler artık bu kart ile en güvenli şekilde istedikleri ürünleri en uygun fiyatlara internet üzerinden alabiliyorlar.

Ülkemizde de tamamen yasal bir şekilde satışı yapılan ve çok fazla sayıda talep gören Ukash kartları aracı firmalar sayesinde kolay bir şekilde alabiliyorsunuz. 24 saat bizlere hizmet veren bu aracı kurumlar istediğiniz miktarda parayı sizler için kartlara yükleyerek, sizlerin kullanımına sunuyor. Bu firmalara tamamen İngiltere’deki asıl şirketin bayisi olarak çalışıyor. Bu yüzden rahat bir şekilde bu aracı firmalardan Ukash kartlarınızı edinebiliyorsunuz. Aracı firmaların sizlere Ukash kart hakkındaki sorularınızı da her zaman yanıtlamak için sizlere hizmet veriyor. Telefon aracılığı ile bu aracı firmalara çok rahat bir şekilde ulaşma şansınız var.

Ukash kart bir ön ödemeli sanal kredi kartıdır. Bu karta ne kadar para yatırılacağı ve limiti tamamen kullanıcılar tarafından belirleniyor. Firmanın bunu yapmasındaki tek amaç insanların güvenliğini sağlamak. Bu kart ile ödeme yapmak isteyen kişiler çok basit bir işlem ile alışverişlerini sonuçlandırıyorlar. Sepetlerine ekledikleri ürünleri, ödeme sayfasına geldikten sonra Ukash kart ile ödeme seçeneğinde yer alan kısma kendilerine verilmiş olan pin numarasını girerek satın almış oluyorlar. Daha öncede belirttiğimiz gibi bu pin numarası dışında herhangi bir kimlik bilgisi ya da kredi kartı numarası girmelerine kesinlikle gerek kalmıyor. Tüm insanlar bu güvenli ödeme seçeneğini ilk çıktığı günden beri severek kullanıyorlar. Özellikle basında yer alan kredi kartı dolandırıcılık işlemleri Ukash kartın çıkmasından son büyük oranda azalmış durumda. Bunda da en büyük etken pin numarasından başka herhangi bir bilginin alışveriş sırasında girilmiyor olması. Özellikle internet alışverişine soğuk bakan kişiler ve internet üzerinden ürün almaya yeni karar veren insanlar Ukash kart sayesinde sıfır risk ile istedikleri sanal mağazadan alışveriş yapabiliyorlar. Bu güzel özellik sayesinde gönül rahatlığı içinde internet üzerinde yer alan bütün indirimlerden ve kampanyalardan kolay bir şekilde yararlanmış oluyorlar. Hala bu güzel ve güvenli alışveriş kartı ile tanışmamış kişiler varsa en kısa süre içinde aracı firmalar sayesinde kolay bir yolla, istedikleri limitteki Ukash kartlarını edinmeliler. Güvenli ve hızlı alışverişin tadını bu kart sayesinde sonuna kadar çıkartmaya bir an önce başlamalısınız.


 • Caner 06 April 2013 at 20:29

  ukash karttan bir arkadaşım vesilesi ile haberim oldu. İnternetten alışveriş yapıp bilgilerimi vermek istemiyordum güvenlik sebebi ile, ukash kart tamda bana göre bir kart. sadece yapmam gereken istediğim limiti belirleyip alışverişin keyfine varmaktı ve öylede oldu teşekkürler.

 • Sefa 08 April 2013 at 21:37

  ukash kart gerçekten bu kadar güvenli mi?m peki satın alma işlemleri sırasında ödeme yapmamın ardından ukash pin kodumu alamazsam? bunlar aklıma ilk olarak gelenler yani bu tür durumlar açısından satın alma işlemleri riskli değil mi? yetkililerden bu konuda bilgi alabilir miyim?

 • Furkan Yaman 08 April 2013 at 21:38

  sefa bey, ben yaklaşık olarak 7 aydır bu siteden ukash kart alımı yapıyorum ve bu zamana kadar ödeme yapıpta ukash pin kodumu almadığım olmadı. ayrıca daha yeni bir ukash kart aldım 10 gün önce. herhangi bir şekilde sorun yaşamanız mümkün değil. bu nedenle içiniz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • Eren 13 May 2013 at 15:40

  evet bende 1 yılı aşkındır ukash kartlarımı ukashbayi.com dan alıyorum ve satın alma sırasında şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. bu nedenle ukash kart almak isteyenlere bu siteyi öneririm. gerçekten satış işlemleri sırasında yetkililer oldukça ilgililer ve sorunsuz bir satış gerçekleştiriyorlar.

 • Yaşar 14 May 2013 at 02:18

  Ukash kartla internetten bir çok kez alışveriş yaptım. Birçok çeşide anında ulaşıp kişisel bilgilerimi vermeden alışveriş yapmak insana gerçekten güven veriyor. Kullanan biri olarak tavsiye ediyorum.

Yorum Yazın