7/24 Canlı Destek

Fish Ville Ukash!

ukash-fishville Fish Ville facebook adlı en büyük sosyal paylaşım sitesinin en çok oynanan oyunlarından biridir. Her gün milyonlarca ziyaretçi trafiği olan bu sosyal paylaşım sitesinin pek çok eğlenceli uygulamaları ve oyunları var. Ve bu oyunlar ile uygulamalara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bunlardan biri de FishVille ile Ukash oyunudur.

Facebook hayatımıza girdi gireli Facebook olmadan bir günümüz geçmedi. Gereksiz yere vakit öldürenlerin de çok olduğu bu soysal paylaşım ağında kendisi adına faydalı uğraşlar bulanlar da. Facebook’a sadece erkek ya da kız arkadaş edinebilmek için girenler olduğu gibi internetin nimetlerini faydalı hale çevirenlerde var. Bunlardan bazıları da işte FishVilleoynayarak kafa dağıtanlar.

Fish Ville oyunu, daha çok hayvan seven kişilere hitap ediyor. Pek çok insan evinde kedi ve köpek beslemeyi çok ister ama köpek ya da kedi beslemek kuş ya da balık beslemek kadar insanlara kolay gelmediği için bu oyun daha çok balık beslemeyi sevenlere hitap ediyor demek yanlış olmaz. Fish Ville size Ukash karta sahipseniz büyük bir akvaryum sahibi olma imkânı veriyor. Ukash kartla kolaylıkla yapacağınız alışveriş sayesinde istediğiniz boyutta bir akvaryuma sahip olabiliyorsunuz. Hatta Ukash kartınız varsa pek çok avantaja da sahipsiniz demektir. Pek çok akvaryumu ve pahalı okyanus balıklarını Ukash kart sahibiyseniz çok daha ekonomik olarak satın alabiliyorsunuz.

Sanal bir akvaryumunuz oluyor ve istediğiniz kadar balığa sahip olarak onları her gün besliyorsunuz.  Akvaryum süslerinizi eğer bir Ukash kart sahibiyseniz Ukash kartınızla kazanacağınız bonuslar sayesinde ücretsiz alabiliyorsunuz. Sahip olduğunuz akvaryumunuzu her gün temizleyerek, balıklarınızı besleyerek geçireceğiniz zevkli dakikalar sayesinde işten bunaldığınızda, evde sıkıldığınızda sıkıcı ve sıkıntılı saatlerinizi hem sizin için faydalı hem de eğlenceli hale getirebilirsiniz. Oyun çok basit ve zevkli bir konsept üzerine inşa edilmiş. Her gün balıkların yaşayacağı ortamı hazırlamak ve onları beslemek fikriden yola çıkan yazılımcılar size zevkli dakikalar geçirmeyi hedeflediği kadar yaratıcılığınızı arttırmayı da hedeflemiş.  Ayrıca FishVille oyunu size arkadaşlarınızın akvaryumunu ziyaret ederek, onların aç kalan balıklarını doyurma imkânı da veriyor. Yani oyun bir yerde dayanışmayı, yardımlaşmayı ve etrafımızdaki diğer canlılara karşı duyarlı olup bilinç yaratmayı da hedefliyor.

Gerçek bir akvaryumu andıran ve balıkları gerçekmiş gibi hissettiren bu faydalı oyuna en çok çocuklar ve ziyadesiyle yetişkinler ilgi gösteriyor. Deniz altı merakı olanlar, doğanın bir mucizesi olan muhteşem okyanus balıkları beslemeyi sevenler, suyun ve balıkların dinlendirici etkisi olduğunu bilenler için oyun oldukça büyük ilgi görüyor. Yetenek üzerine kurulu olan oyun, zekâ geliştirme özelliğine de sahip.Özellikle çocuklar için yetenek ve zekâları açısından büyük değer taşıyor. Hem yaratıcılığı hem dayanışmayı hedefleyen oyunda kendi paranızı kazanmayı da öğreniyorsunuz. İşe ilk olarak marketten aldığınız balık yumurtalarıyla başlıyorsunuz. Balık yumurtalarının içinden çıkan balıkları besleyerek büyüt satarak akvaryumunuza kum ve diğer canlı süslerden alabiliyorsunuz. Dilerseniz komşularınıza yardım edip onların balıklarını besleyebiliyorsunuz. Fish Ville oyununda her deneyiminiz için puan alıyorsunuz. Markette satılan balık yumurtlarını, kumlarını, akvaryum süslerinizi Ukash kartınız varsa anında satın alabiliyorsunuz. Herkesin hayran kalacağı akvaryumlar tasarlama imkânı veren oyunda Ukash kartlı olmanın ayrıcalığı akvaryumunuzun güzelliğine yansıyor.

İsterseniz birden fazla akvaryuma ve çok sayıda balığa sahip olabileceğiniz oyunda 70 seviye bulunuyor. Seviye atlamak ve daha yüksek bir seviyeye geçebilmek aldığınız deneyim puanlarınızla sağlanıyor. Her seviye atladığınızda oyunda kilitli olan bir öğe açılır. Yani başarınızı ölçmek için aldığınız deneyim puanları aracılığı ile geldiğiniz seviyeye bakmanız yeterli olacaktır.


 • Halil Karakaya 01 April 2013 at 22:54

  ukash kart ile facebook üzerinden ödeme yapıldığını bilmiyordum, açıkçası facebook gibi bir sitede kredi kartı yerine ukash kart kullanabilmem etkileyici gibi göründü bana. acaba tüm oyunlar için de yine ukash kartımızı kullanabiliyor muyuz? yabi diğer facebook oyunlarında da ukash kart geçerli oluyor mu?

 • Erdal 10 April 2013 at 22:32

  ukash kart sayesinde facebook uygulamaları için ödeme yapıldığına çok sevindim. bu sayede kredi kartı kullanmak zorunda kalmıyorum ve ukashımı çıkarıp anında online ödemelerimi gerçekleştiriyorum. fish ville uygulaması da bunlardan biri. ukashı herkese tavsiye ediyorum.

 • Elif 10 April 2013 at 22:34

  fish ville bir facebook oyunu ve ukash kartım ile bu youn için internetten ödeme yapabiliyorum. facebook uygulamaları arasında yer alan bu oyuna ukash kart ile ödeme yapmak insanları kredi kartı kullanmaktan alıkoyuyor. bence güvenli bir online ödeme için kesinlikle ukash kart satın alınması gerekiyor.

 • Betül 10 April 2013 at 22:35

  bende ukash kart satın almak istiyorum. bunun için neler yapmam gerekiyor ya da ukash limitleri sadece sitenizde yer aldığı gibi mi? bundan başka ukash limitleri de var mı? ben yüksek meblağda bir ukash satın almak istiyorum da acaba mümkün mü? yardımcı olabilir misiniz?

Yorum Yazın