7/24 Canlı Destek

Facebook Uygulamaları Ukash

İnternetin her geçen gün biraz daha yaygınlaştığı şu günlerde insanların birbirleriyle iletişim halinde olduğu, paylaşımların yapıldığı, online oyunların oynandığı pek çok sosyal paylaşım sitesi bulunmakta. Bunlardan biri olarak gösterebileceğimiz Facebook, uygulamalarında kullanıcılarına ukash kartlarını kullanabilecekleri ve uygulamalarında satış işlemini bu kartları ile gerçekleştirebilecekleri bir imkan sunuyor. Günümüzde güvenli ödeme yöntemlerinden biri olarak kullanılan bu sistem,Facebook’ta da bukart sahiplerinin kullanabileceği uygulamalarıyla karşımıza çıkıyor.

ukash-facebookFacebook, bazen kullanıcılarına bazı facebook uygulamalarından daha iyi bir şekilde faydalanabilmeleri için para talebinde bulunabiliyor. Bu talepleri gerçekleştirebilmek için birçok ödeme yöntemi bulunuyor.  Bunlardan biri olan bu kartlar,kolaylık sağlamasının yanında güvenli oluşu ile de tercih edilen ödeme yöntemleri arasında yerini almış durumda. Kredi kartı ile satın alma konusunda kişilerin tereddütleri olabiliyor. Bu gibi durumlarda kişisel bilgilerini verip ödeme yapmaktan çekinen kullanıcılara bir imkân tanıyor. Sistemdekişisel bilgilerin gizliliğinin en önemli konuların başında gelmesisistemin kullanılmasını artıran bir etken olarak göze çarpıyor. Hiçbir kişisel bilginizi kullanmadan işlem gerçekleştirebilme imkânına sahip olabiliyorsunuz. Bu da güvenlik konusunda sıkıntı yaşayanların rahatlıkla kullanabileceği bir özellik olarak dikkat çekiyor.İnternette alışveriş yaparken kişisel bilgilerinin kötü amaçlı kullanılmasından çekinen bir kişi hiç tereddütsüz bu sistemi kullanabilir. Çünkü sistem, insanlara güvenli alışverişin güvencesini veriyor. Facebook uygulamalarında ödeme seçeneği olarak busistemi kullandığınızda güvenli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirme imkânına sahip olabiliyorunuz. Facebook satışını yaptığı uygulamalardan kolaylıkla yararlanabilmek adına bu kartlar tercih edilen yöntemler arasındadır. Sistemin güvenli oluşunun da tercihi arttırdığı bilinmektedir. Bugün birçok Facebook kullanıcısına çeşitli olanaklar sunansistem, tercih edilme sayısını her geçen gün artırarak güvenli alışverişin sinyallerini veriyor.

Örneğin Facebook’ta en çok oynanan oyunlardan biri olanFishVillebu kartınızı kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Eğer bir ukash karta sahipseniz büyük bir akvaryuma sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz akvaryumunuzu temizleyerek, balıklarınızı besleyerek, dekore ederek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kartınızla oyunun size satışını gerçekleştirdiği uygulamaları satın alarak elinizdeki mevcut malzemeleri artırabilir ve daha çok malzemeye sahip olabilirsiniz.

Onun haricinde Bubble Safari, CastleVille,  ChefVille, Citizen, GrimCityVille, 2Fashion Designer, GoSlots, HiddenChronicles, JamJamKingdomQuest, Knights of theRose, Legends: Rise of a Hero, Mini Putt Park, RubberTacos, RubyBlast, Slingo, TheVille, Farm Ville gibi oyunları ücretsiz kullanma imkanına da sahipsiniz. Kartınızı kullanarak yaptığınız şey daha da avantajlı konuma geçmektir. Bu da oyunu sizin için daha başarılı ve eğlenceli bir hale getirir. Eğer bu karta sahipseniz avantajlısınız demektir. Oyunların size sunduğu avantajlardan faydalanmak için Facebook’un satışında bulunduğu ilgili uygulamaları kartınız ile güvenli bir şekilde satın alarak oyunda avantaj elde edebilirsiniz. Kartınızın size vaat ettiğiimkânlar ile sanal bir akvaryumunuz, büyük bir çiftliğiniz olabilir. Bunlar sadece birkaçından ibarettir. Facebook üzerinde bulunan tüm oyunlar sizin için geliştirilmiştir. Bunu daha da eğlenceli hale getirmek ise tamamen sizin elinizde olan bir durumdur. Uygulamaları satın almanız halinde oyun sizin için daha eğlenceli hale gelecek, başarınızın artmasına da olanak sağlayacaktır. İşte bu durum size oyununuzu rakiplerinizden bir adım önde oynamaya olanak sunuyor.

Facebook’un satışını gerçekleştirdiği bu uygulamaların size sunduğu gelişmiş özellikleri kartınız ile satın alarak sizde o eğlence dolu dünyaya katılabilirsiniz. Ukash Sistemin olanaklarından özellikle Facebook gibi bir sitede faydalanmak, kullandığınız uygulamaların sizin için eğlenceli hale gelmesi demektir.


  • Arda Kaymak 01 April 2013 at 22:35

    satın aldığım ukash kartı facebook üzerinde denedim ve herhangi bir sorun yaşamadan kullanabildim. bu sayede kredi kartlarımdan birini kullanmama gerek kalmadı sadece ukash pin kodum ile ödeme yapmam yeterli oldu. acaba başka hangi sitelerde kullanabiliriz ukashı?

Yorum Yazın