7/24 Canlı Destek

En Hızlı Güvenli Alışveriş Kartı

Bilgisayar artık hayatımızda en fazla kullandığımız ürün haline gelmiş durumda. Birçok işimizi artık bilgisayar üzerinden yapmaya başladık. İlk olarak maillerimize bakmak için kullandığımız internet daha sonra oyun ve film izleme araç haline geldi. İnternet üstünden oyun oynayabilir ve film izleyebilir hale geldik. Bunun ardından da artık bir parçamız olan internet üzerinden alışveriş siteleri tanıştık. Sayıları giderek artan alışveriş siteleri ile beraber ihtiyaçlarımızın büyük bir kısmını internet siteleri üzerinden sağlamaya başladık. Örneğin çiçek yollamak istersek artık oturduğumuz yerden hiç kalkmadan birkaç tuşa basarak istediğimiz yere istediğimiz saatte çiçek gönderebiliyoruz. Ya da yeni çıkan bir kitabın siparişi hemen vererek evimize ya da ofisimize kadar gelmesini sağlayabiliyoruz. Giderek artan internet üzerinden alışveriş artık Ukash kart ile daha da güvenli bir hale geldi. Bazı insanlar bu alışveriş modeline hala ısınamamış durumdalar. Bunun en önemli nedenlerinden biri de medyada sıkça yer alan sanal dolandırıcılık ya da kredi kartı bilgilerinin çalınması haberleri. Fakat kendi kolaylıklarını yaratırken kendi açıklarını da ortaya çıkaran internet ve teknoloji aynı hızla bu açıkları da kapatmayı başarmış durumda.

İngiltere kökenli bir firma tarafından piyasaya sürülen Ukash kart sanal kredi kartı olarak adlandırabileceğimiz bir kart. İnternet alışverişi sırasın herhangi bir kimlik bilgisi ya da kredi kartı numarası veya şifresi girmeden kolay bir şekilde alışveriş yapma olanağı sağlıyor. Çıktığı andan itibaren bütün kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören kartı şu anda dünyada milyonlarca kişi büyük bir gönül rahatlığıyla kullanmaya devam ediyor. Ukash kart bizim istediğimiz kadar limiti olan bir sanal kredi kartı. Biz bakiyeyi ne kadar istersek içine o kadar para yükleniyor. Şu ana kadar Ukash kart hakkında herhangi bir çalınma ya da hesaba girme olayı yaşanmadı. Zaten yaşanması da nerdeyse olanaksız. Çünkü siz Ukash kartla yapılan alışveriş sırasında kesinlikle kimlik bilgilerimizi alışveriş sitesine girmiyoruz. Yalnızca bize verilen Ukash kart pin kodunu sisteme girerek alışverişinizi sonlandırıyoruz.

Ukash kartı almak için size yardımcı olacak aracı firmalar artık ülkemizde de açılmış durumda. Bunun için tek yapmanız gereken işlem aracı kurumla iletişime geçerek en kısa süre içinde Ukash kartı satın almak. Kendi kimlik bilgilerini sadece bir kere aracı firmaya söylüyoruz. Size istediğiniz limit konusunda soru soruluyor ve hemen ardından içine yatırılan parayla birlikte alışverişinize başlamış olanağına kavuşuyoruz. Ukash kartla nasıl ödeme yapacağım diye düşünmenize hiç gerek yok. Çünkü firma dünya üzerindeki alışveriş sitelerinin neredeyse hepsinde geçerli bir ödeme sistemine sahip. Ülkemizde de yüzlerce siteyle anlaşması bulunuyor ve her geçen gün bu anlaşmış olduğu site sayısını arttırıyor Dünya üzerinde ise yüz binlerce internet sitesiyle çoktan anlaşma yapmış durumda. Online alışveriş sitesi üzerinden ürünleri seçen insanlar bunun ardından ödeme sayfasına geliyorlar. Ödeme sayfasındaki ödeme seçenekleri arasında Ukash kart ile ödeme kısmını seçtikten sonra, sizin tanımlanmış olan pin numaranızı girmeniz alışverişi bitirmek için yeterli oluyor. Gördüğünüz gibi ne bir kimlik bilgisi ne de bir kredi kartı numarası girmenize gerek var. Sadece size tanımlanmış olan pin numarası ile çok güvenli bir şekilde alışveriş yapmak mümkün.

Tabi ki bu kart sadece internet üzerinden ürün almanıza yardımcı olmuyor. İster bu kartı facebook oyun sitelerinde kullanabilirsiniz isterseniz de sosyal paylaşım siteleri içindeki çeşitli oyunların size sunmuş olduğu bazı özellikleri satın almak için güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.


 • Hilmi 01 April 2013 at 22:18

  bu kart oldukça avantajlı çünkü sadece pin numarası ile internet üzerinden online alışveriş yapabiliyorum, ayrıca en çok da istediğim ürünü alabilmem benim için ayrıcalıklı bir durum…

 • cengiz 02 April 2013 at 15:33

  ukash kart sayesinde kolayca online alışveriş yapabiliyorum. arkadaşlarım ilk olarak bu kartı kullandığımda benimle dalga geçmişlerdi ancak o arkadaşlarımdan birinin internetten yaptığı bir alışveriş sırasında hesabını tamamı boşaltıldı. bence herkes ukash karta sahip olmalı

 • Demir 09 April 2013 at 15:15

  ukash kart benim son zamanlardaki en önemli kurtarıcılarımdan biri. çünkü ukash kart sayesinde herhangi bir sitede online alışveriş yapmaya çekinmiyorum. ukash kartım ile ne istersem onu alabiliyorum. bence herkesin bir an önce ukash kartı olmalı. en azından online alışverişler yaparken :)

 • Selman 09 April 2013 at 15:18

  bende online alışverişler sırasında ukash kartımı kullanıyorum. bunun yanında ukash ile oldukça kısa bir süre içerisibde online para gönderimi yapabiliyorum. bu işlemleri yaparken kesinlikle tedirgin olmuyorum ukasg kartın sağladığı güvenli önlemleri bana bu konuda yetiyor da artıyor bile :)

 • Alkım 09 April 2013 at 15:19

  internet üzerinde kredi kartınızı kullanmadan güvenli bir alışveriş yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken sadece ukash kart limitlerinden birine sahip olmak kadar kolaydır. ukashla 5 ay önce tanıştım ve uzun süredir online işlemlerimde ukashı kullanıyorum. sizlere de tavsiye ederim.

 • Ferda 11 April 2013 at 14:44

  gerçekten de ukash kart ile oldukça hızlı online alışveriş yapılıyor ve istediğiniz her siteden ürün alabiliyorsunuz. ukash kart kredi kartları ile yapılan alışverişlere göre çok farklı bir online alışveriş platformu. bu kart 19 haneli pin numarası ile tüm online ödemelerin yapılmasına imkan sağlıyor.

 • Caner 11 April 2013 at 14:46

  bence online alışverişlerini hızlı bir şekilde yapmak isteyen herkesin bir ukash kart sahip olması gerekir. kredi kartı kullanmadan online alışveriş yapılmasına olanak sağlayan ukash, her siteden güvenli bir şekilde ödeme yapılmasına yardımcı olmaktadır. herkesin ukashı olmalı diyorum.

Yorum Yazın