7/24 Canlı Destek

En Güvenli Yol

 • 10 Yorum
 • 05 February 2013

Ticaretin yönü artık internete kaymakla birlikte büyük bir değişimde geçirmeye başladı. Firmalar atık ürünlerini birçoğunu internet üzerinden satmayı hedefliyor ve buna göre de gelecekti yatırımlarını yapmaya başladılar. Giderek artan internet kullanımı ardından internet üzerinden alışverişi de getirdi. İnsanlar internetten artık haberleşmek ya da oyun oynamak için değil ucuz alışveriş yapmak içinde faydalanmak istiyorlar.

Özellikle bayanların yoğun olarak ilgisini çeken internet üzeriden alışverişe erkeklerden de büyük ilgi var. Çeşit seçeneği, kısa zamanda birçok ürüne bakabilme ve ürünün adresimize kadar gelmesi bu cazip kılan koşullardan sadece bir kaçı. Özellikle zaman konusundaki faydası bütün kullanıcıları etkiliyor. Vakit bulamadığımız bir dönemde gidilemeyen bir açılış ya da ziyareti birkaç dakika içinde çiçek yollamak bu kadar kolay hale gelmişken kullanıcılar tabi ki internetin sunduğu imkanlardan faydalanmak istiyorlar. Ama yine de basında çıkan bazı haberlerden tedirgin olan kullanıcılar bu konuda biraz çekinmekte haklıydılar. Haklıydılar diyoruz çünkü internet alışverişinin en güvenilir isimlerinden olan Ukash kart ülkemizde de kullanılmaya başlandı.

Ön ödemeli sanal kredi kartı olarak da bilinen Ukash kart sizin istediğiniz limit kadar doldurulup internet üzerinde yaptığınız alışverişlerde kimlik bilgisi ya da kredi kartı numarası girmeden rahatça kullanacağınız harika bir ürün. İngiltere kökenli firma tarafından piyasaya sürülen kart dünyanın bütün ülkelerinde kullanılmakta. Firma yaklaşık 500.000 site ile anlaşma sağlamış durumda. Yani Ukash karta sahipseniz dünyadaki hemen hemen bütün alışveriş sitelerinden ürün alma şansınız var. Ülkemizde kullanılan birçok firma ve siteyle de anlaşma yapmış olan Ukash kart. Sizleri hiçbir tedirginlik içinde bırakmadan rahatça alışveriş yapmanızı sağlıyor. Ukash kartı almak ve kullanmak gerçekten çok kolay. Ukash kart artık ülkemizde de birçok aracı firma tarafınsan size sağlanabiliyor. Tek yapmanız gereken aracı firmayla irtibata geçip onlara talebinizi iletmeniz. Çok kısa bir süre içinde bu karta sahip olabiliyorsunuz.

Kartın en büyük özelliklerinden biri de daha önce size bahsettiğimiz gibi sizin istediğiniz limit kadar oluşu. İster küçük şeyler alacak kadar limit koyabilirsiniz isterseniz de büyük alışveriş için bu güvenli karta yükleme yaptırtabilirsiniz. Ukash kart size geldiğinde nasıl alışverişi tamamlayacağım diye düşünmezine hiç gerek yok. Sitede alışverişinizi bitirdikten sonra ödeme seçenekleri kısmına geliyorsunuz. Seçeneklere baktığınızda size Ukash ile ödeme kısmı gelecektir. Bunu seçip ardından size verilmiş olan pin kodunu girip işlemi tamamlamış oluyorsunuz. İşte bu kadar basit ve kısa süren güvenli bir ödeme yöntemi. Sizinde gördüğünüz gibi ne bir kimlik bilgisi ne de bir kredi kartı bilgisi girdik. Çünkü Ukash kart kullanıcıları bunları düşünmezler. Kredi kartı bilgileri ve kimlik bilgileriniz bir kereye mahsus olmak üzere aracı firmaya verilmiştir. Onun dışından sizden hiçbir zaman kimlik bilgisi ya da kredi kartı bilgisi istenmez.

Bu özelliği sayesinde Ukash kart sadece internet üzerinden ürün almak isteyenlerin değil aynı zamanda da sosyal medya da çok kullanılan bazı sitelerden alışveriş yapmak isteyenlerinde gözbebeği haline gelmiştir. Örneğin candy crash saga oynamak isteyip altın almak isteyen kullanıcılar hiçbir bilgilerini vermeden istedikleri altınlara Ukash kart sayesinde çok kısa bir süre içinde kavuşma imkanına sahipler. Bunun dışında internet üzerinden online oyun oynamak isteyip sisteme güvenmeyen kişilerde Ukash kart sayesinde çok basit ve güvenilir şekilde online oyun oynama avantajına sahip olabiliyorlar. Kesinlikle kredi kartı bilgisi yok kimlik bilgisi yok. Sizde en kısa zamanda aracı firmalara giderek Ukash kartı bir an önce edinmelisiniz.


 • Aydan 08 April 2013 at 01:05

  İnternetten yaptığım alışverişlerde acaba bilgilerim başkalarının eline geçermi endişesi yaşıyordum. Ukash kart sayesinde bu endişelerim kalmadı çünkü şahsi hiçbir bilgimi girmeden sadece 19 haneli pin ile alışverişimi güvenle yapıyorum.

 • Selvi 10 April 2013 at 12:50

  ukash kart ile online alışveriş yaparken her zaman kendimi güvende hissediyorum. ukash pin kodu ile tüm online işlemleri kolayca yapabiliyorum ve istediğim her siteden ürün alabiliyorum. ayrıca online para transferleri içinde yine ukash kartımı kullanıyorum.

 • Sönmez 10 April 2013 at 12:52

  artık online alışverişlerde istediğim isteden ürün alıyorum. çünkü ukash kart sahip olduğu 19 haneli pin kodu ile online alışveriş yapmama izin veriyor ve herhangi bir sorun olmadan online ödemelerimi gerçekleştiriyorum. herkese bir ukash kart tavsiye ederim.

 • Zelin 10 April 2013 at 12:54

  ukashı aldığım günden beri kredi kartı kullanmadığımı söyleyebilirim. ukash kart sayesinde istediğim birçok siteden online alışveriş yapabiliyorum. ayrıca ukash kartımı online para gönderimlerinde kullanıyorum ve hiçbir sıkıntı yaşamadan işlemlerimi gerçekleştiriyorum.

 • Volkan Tonbul 10 April 2013 at 19:39

  online alışveriş yapmanın en kolay ve güvenli yolu bence ukash, kredi kartı kullanmama izin vermiyor ve kişisel bilgilerimi paylaşmadan istediğim siteden online alışveriş yapmamı sağlıyor. online para transferleri de ukash ile kolayca gerçekleşiyor. bir sanal kart daha başka ne yapabilir ki? :)

 • Yahya Erdoğan 10 April 2013 at 19:40

  ukash karttan başka herhangi bir kartla online alışveriş yapmıyorum. çünkü ukash kart sayesinde kredi kartımı kullanmak zorunda kalmıyorum ve ukash pin kodu sayesinde tüm online işlemlerimi kolayca gerçekleştiriyorum. güvenli bir online alışveriş için herkese tavsiye ederim.

 • Derya Tonka 10 April 2013 at 19:43

  online alışverişlerde kredi kartını kullanmak istemeyen ya da çekinenler için oldukça önemli bir konumda yer alan ukash kartı tam olarak 1 yıldan bu yana kullanıyorum ve işlemlerinde herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum. istediğim limitte satın alıyorum ve online alışverişlerimi aklım kalmadan yapıyorum.

 • Cemil Durhan 11 April 2013 at 17:48

  online alışverişin en güvenli yolu artık ukash kart. isteyen herkes ukash kart ile istediği gibi online alışveriş yapabilmekte ve ardından istenen sonuçlara sahip olmaktadır. ayrıca ukash kart sayesinde online para transferi dahi yapmak mümkün olmaktadır. herkesin bir ukash satın almasını tavsiye ederim.

 • Nazan 11 April 2013 at 17:56

  artık bende internet üzerinde yaptığım alışverişlerde ukash kart kullanıyorum. bu sayede hem güvenli hem de hızlı alışverişler yapıyorum. ayrıca sadece online alışveriş değil, online para transferlerimi de ukash ile yapıyorum ve hiçbir zorluk yaşamadan hallediyorum.

 • Kenan Bayram 11 April 2013 at 17:59

  ukash kartımı satın aldığım günden bu yana internet üzerinden yaptığım online ödemeler için kredi kartımı kullanmıyorum. bence herkesin bir ukash kartı olmalı ve herkes ukash kartı ile kolayca alışveriş yapabilmeli. hemen bir ukash kart satın alarak istediği siteden alışveriş yapabilmeli.

Yorum Yazın