7/24 Canlı Destek

En Güvenli Ukash Sanal Kart

Alışverişin boyutu hızlı bir şekilde sanal mağazalara kaymaya başladı. Dev markalar hem kendi siteleri üzerinden hem de büyük sanal mağazalar üzerinden ürünlerini satmaya devam ediyorlar. Normal mağazalara göre daha düşük fiyatlara tüketicilere sundukları bu ürünlere olan taleplerden de gayet memnunlar. İnsanlarda artık dışarıdaki mağazaları gezmek yerine sanal mağazaları gezmeyi tercih ediyorlar. Aradıkları her ürünü kolay bir şekilde bu mağazalarda bulma olanağına sahipler. Bu alışverişleri takip eden kişiler arasında hala Ukash kart ile tanışmamış insanlar internet üzerinden yapılan bu alışverişlere hala sıcak bakmıyorlar. Kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen bu kişiler artık Ukash kart sayesinde en güvenilir alışverişi hemen yapmaya başlayabilirler.

Ukash kart hakkında söyleyeceğimiz ilk özellik bu kartın İngiltere kökenli bir firma tarafından piyasaya sürülmüş olması. Bu firma kısa zaman da dünyanın her yerindeki internet kullanıcılarına ulaşmayı başardı. Şu anda milyonlarca kişi Ukash kart ile internetten güvenli alışverişin tadını çıkartıyor. 15.000 den fazla sitede geçerli olan Ukash kartlar piyasada ön ödemeli sanal kredi kartı olarak adlandırılıyor. Limitini kullanan kişilerin belirlediğin bu kartlar sayesinde insanlar sadece kendilerine verilen pi numaralarını girerek istedikleri siteden alışveriş yapma şansına sahipler. Ukash kart kullanıcıları bu pin numaraları dışında herhangi bir numara ya da şifre girmeden alışverişlerini sonlandırıyorlar. Ukash kart tek seferlik alışverişler için üretilmiş bir ürün. Bu üründeki pin numarası bir defa kullanıldıktan sonra artık geçerliliğini kaybediyor. Bu özellik sadece kullanan kişilerin güvenliği düşünülerek oluşturulmuş bir özellik.

İnternet üzerinden yapacağınız alışverişiniz ister bir kitap almak olsun ister alışveriş yapmak olsun aklınıza gelen neredeyse her sitede Ukash kartlarınızı rahat ve güvenli bir şekilde kullanma olanağınız var. Ukash kartlar tek seferlik oldukları için bu kartları isteseniz de başka amaçlar için kullanamıyorsunuz. Çok düşük bir maliyete aldığınız Ukash kartlar size internet alışverişlerinizde çok büyük bir güven sağlıyor. Henüz bu dünyanın en güvenli sanal kredi kartı ile tanışmayan kişiler varsa en kolay yol olarak bu aracı kurumlardan kartlarını hemen alma şansına sahipler. Sizlerde internet üzerinde yer alan dev indirimlerden ve inanılmaz kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız ve bu konuda hala internet alışverişinde kredi kartı bilginizi vermek istemiyorsanız en kısa süre içinde Ukash kartınızı alarak bu fırsatlar dünyasından yararlanmaya başlamalısınız. Çok küçük bir ücret karşılığında sahip olacağınız bu büyük güvenlik sizlerin aklınızda hiçbir soru işareti olmadan en güvenli şekilde alışveriş yapmanızda size sonuna kadar yardımcı olacaktır. Bir an önce siz de milyonlarca insanın yaptığı gibi Ukash kart ile tanışarak internet alışverişlerinizi garanti altına almaya başlamalısınız. Bu güzel ürün sayesinde artık kredi kartı numarası ve şifresini vermek internet siteleri için tarihe karışmış olacak.


 • Hüsniye 07 April 2013 at 23:06

  Normalde kredi kartlarına karşı olan biriyim. Kart ücreti kart aşım ücreti vs yüzünden kredi kartı almadım. Fakat internettede birçok ürünü en uygun fiyat ve çeşitte bulabiliyosun diye bir ukash satın aldım. Şimdi hiçbir kart ücreti ödemeden istediğim gibi alışveriş yapabiliyorum.

 • Hamide 08 April 2013 at 21:24

  en güvenli sanal kart hangisi diye sorarsanız ukash kart derim. çünkü ukash kart ile online alışverişlerin yapıldığı sırada kredi kartında olduğu gibi bilgilerimi paylaşmak zorunda kalmıyorum ve alışverişlerimi herhangi bir sorun yaşamadan yapabiliyorum. siz de ukash kart limitlerinden birini satın alın, benim yararlandığım ayrıcalıklardan yararlanın.

 • Celal Şahin 08 April 2013 at 21:27

  internet üzerinden kredi kartı kullanmayı sevmediğim için ürün alımı yapamıyordum. ancak ukash ile tanıştıktan sonra tüm internetten online alışveriş yapmaya başladım. üstelik bunu gönül rahatlığı ile yaptım. çünkü ukash kart ile özel bilgilerimi paylaşmak zorunda kalmıyordum. herkese bir ukash kart tavsiye ederim.

 • Celalettin 13 May 2013 at 19:29

  internetten yaptığım tüm işlemlerde artık ukash sayesinde güvende olduğumu hissediyorum. .çünkü ukash ile online alışveriş yaparken kişisel bilgilerimi paylaşmıyorum ve sadece ukash kartın sahip olduğu 19 haneli pin numarası ile online alışveriş yapıyorum. siz de bir ukasha sahp olun ve bu ayrıcalıkları yakından yaşayın.

Yorum Yazın