7/24 Canlı Destek

En Avantajlı Alışveriş İşlemi

Dünya üzerinde küresel büyümenin etkisi ile birlikte insanlar pek çok alışkanlıkları değiştirmiştir. Küresel büyüme ile değişen alışkanlıklardan bir tanesinde alışveriş gerçekleştirme işlemidir. İnternet ağının gelişmesi ile birlikte pek çok insan internet üzerinden alışveriş işlemi gerçekleştirerek zaman kaybına uğramadan hızlı bir şekilde online alışveriş işlemlerini gerçekleştirmektedir.

shopping-online-thumb155x155Online alışveriş işlemlerini gerçekleştirmek için en çok kullanılan ödeme aracı kredi kartlarıdır. İnternet üzerinden işlem gerçekleştirmek için yıllık aidat miktarı ödemeleri gereken kullanıcılar satın almak istedikleri ürünü satan siteye tüm kimlik bilgilerini girmek zorunda kalmaktadır. Bu durum büyük bir güvenlik açığı oluşturarak tüketicilerin bilgilerinin çalınmasına  ve büyük bir maddi zarara uğramalarına neden olmuştur. Bu tür güvenlik açıklarını engellemek için İngiltere merkezli kurulan ukash kart ön ödeme sistemi ile çalışan bir sanal kart uygulamasıdır. Bu sanal kart sayesinde alışveriş işlemi gerçekleştirmek istediğiniz sitelerde herhangi bir kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan size verilen 19 haneli şifreyi kullanarak alışverişinizi rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu sanal karta sahip olmak için resmi ukash kart satıcıları ile temasa geçmeniz gerekmektedir. Çok küçük bir meblağ karşılığında hızlı bir şekilde kart sahibi yapan bu siteler sizlere de güvenilir bir alışverişin kapılarını açmaktadır. Sanal kartınızı ister tek kullanımlık isterseniz birkaç kez alışveriş kullanımına uygun ayarlayabilirsiniz. Kartınızın kullanım limitini belirlemek tamamen sizin elinizdedir.

Bu yüzden alışveriş esnasında herhangi bir limit aşımı problemi ile karşılamamaktasınız. Kartınıza bakiye yüklemek için anlaşmalı kart bozdurma sitelerinden rahatça yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Karta bakiye yükleme işlemi yabancı para birimi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Günün kuru esas alınarak yabancı para birimine çevrilen bakiye miktarı dilerseniz tekrar Türk Lirası hesabına geçirilmektedir. Bunun üzerine İngiltere’ de bir kart sistemi geliştirildi ve bu sistemle yüksek güvenliğe ulaşıldı: Ukash kart. Siber dünyada nakit paraya ihtiyacınız olduğu her an kullanabileceğiniz Ukash çok sayıda alışveriş sitesinde, tahmin ve şans oyunları oynatan sitelerde, çevrimiçi oyun sitelerinde, Premium satın almanız gereken sitelerde kullanabileceğiniz bir sistemdir.

imagesOnline kullanım sırasında pek çok avantaja sahip olan bu karta sahip olmak için resmi ukash kart sağlayıcısı ukashbayi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ukashbayi.com sitesi kart bozdurma işlemini günün en yüksek kurundan hesaplayarak sizlere karlı bir bozdurma işlemi gerçekleştirmektedir. Çıkış yeri İngiltere olarak bilinen ukash, online alışveriş sırasında çok fazla tercih edilen bir ön ödemeli sistem olarak gelişmiştir.  Ülke ve dünyada online alışverişin giderek hızla artması nedeni ile ödeme sırasında dolandırılmayı önlemek ve insanların güvenli rahat bir alışveriş yapabilmesi için çıkmıştır. Kredi kartı ile satış yapmayan alışveriş mağazaları ya da kredi kartını kullanmak istemeyen kişiler için direk devreye ukash kart girmektedir. Bu kartın satışını yapan birçok online firması bulunmaktadır. Kredi kartınız ile satın alırken kişisel bilgilerinize ulaşıp dolandıran firmaların olması son derece üzücü bir durumdur. Online alışverişte giderek artması nedeni ile sahte firmalar çıkmıştır. Bu yüzden referansı yüksek güvenli bir firmadan bu kartları temin ederek alabilirsiniz. Bazı firmalar EURO olarak aldıkları bu kartları TL karşılığında satarken komisyon parasını ekleyerek size satabilirler. Bu yüzden bu tür satış yapan firmalara dikkat edilmesi gerekiyor.


  • Mert Dost 09 April 2013 at 22:13

    avantajlı bir sanal kartım olsun diyorsanız, ukash kart size yeter. onunla istediğiniz her siteden online alışveriş yapabilir ve bunun yanında herhangi bir sorun yaşamadan online alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. yapmanız gereken sadece ukash kartlardan birini satın almak kadar kolaydır.

  • Elvan Yüksek 09 April 2013 at 22:14

    siz de internet üzerinden kredi kartı kullanmadan online alışveriş yapmak istemez misiniz? inanın ben bunu ukash kart ile oldukça kolay bir şekilde yapıyorum. ukash kartımı 2 ay önce satın aldım ve uzun zamandır internetten yaptığım online alışverişlerde onu kullanıyorum. herkese şiddetle bir ukash tavsiye ederim.

  • Hilmi Duhan 09 April 2013 at 22:15

    avantajlı online alışveriş dendi mi aklıma sadece ukash kart geliyor. ukash sayesinde özel bilgilerimi paylaşmadan online alışveriş yapıyorum ve hiçbir şekilde sorun yaşamıyorum. bence herkesin bir ukash kartı olmalı ve herkes ukash ile online alışveriş yapmalı. iyi günler.

  • Fatih Anlı 11 April 2013 at 10:41

    ukash kart, bence en avantajlı ödeme sistemlerinden biri. çünkü ukash sayesinde istediğim her siteden kolayca online alışveriş yapabiliyorum ve bunun yanında online para transferlerimi bu kart sayesinde kolayca gerçekleştirebiliyorum. herkese ukash kartlardan birini tavsiye ederim.

  • Serdar 11 April 2013 at 10:45

    avantajlı bir sanal karta mı sahip olmak istiyorsunuz? o halde siz de benim gibi yapın ve hemen bir ukash kart satın alarak online alışverişlerinizde avantahlı bir konuma gelin. ayrıca ukash kart ile kendinizi her an güvende hissedebilir ve online alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Onur 11 April 2013 at 10:47

    avantajlı alışverişin adı artık ukash kart. bu kart ile online alışverişler oldukça kolay bir şekilde yapılıyor ve kimse online alışverişlerinde sorun yaşamıyor. aynı şekilde online para transferlerini de ukash kart ile gerçekleştirmek mümkün oluyor. ukash alın rahat edin :)

  • Cem 11 April 2013 at 21:15

    avantajlı bir alışveriş tercih ediyorsanız, siz de benim gibi hiç vakit kaybetmeden bir ukash kart satın alabilir ve ayrıcalıklı bir ödeme sistemine kavuşabilirsiniz. uzun zamandır ukash kullanıyorum ve bu kart ile kazandığım avantajlar bitmek bilmiyor. her geçen ukasha biraz daha alışıyorum :D

  • Gözde 11 April 2013 at 21:17

    avantajlı bir alışveriş dendiği anda aklıma her zaman ukash kartım gelir. çünkü ukash kartım sayesinde istediğim her siteden alışveriş yapabilirim ve bu alışverişlerimi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiririm. sadece 19 haneli bir pin numarası ile ödeme yapmak sizce ne kadar avantajlı olabilir :)

  • Volkan 11 April 2013 at 21:18

    ukash kart satın almak istiyorum ancak ilk olarak hangi limiti satın alsam karar veremiyorum. henüz ukash kullanmadım ancak oldukça avantajlı olduğunu söylüyorlar. bu yüzden almayı istiyorum ama hangi ukash limitini satın alsam bilmiyorum. bir öneriniz var mı acaba?

  • Ümran 12 April 2013 at 18:05

    Ukash süper bişi :) neredeyse kredi kartlarına ödediğim faizler yüzünden tüm kartlarımı kapattıracağım. Kart aşım ücreti olmadan, kişisel bilgilerini vermeden alışveriş yapmak gibisi yok :) benim gibi düşünen herkese tavsiye ederim

Yorum Yazın