7/24 Canlı Destek

E-ticaret ve Ukash Kart

tek-guvenli-kart-ukash Son yıllarda duyulmaya ve kullanılmaya başlanılan ukash kart bir ön ödemeli elektronik kart sistemidir. Kullanıcıları ilk olarak etkileyen ve tercih edilen noktalarından biri kimlik bilgilerini paylaşmaksızın e-ödeme yapmanızı sağlamasıdır. Sanal dünyanın insanlar üzerinde etkisinin artması ve üreticiler için çok ciddi bir pazar teşkil etmesi bilinçli tüketicilerin yanı sıra internet ortamının kör noktalarından faydalanmak isteyen kötü niyetli kişilerin de hedefi haline gelmiştir. Bu durumda ise bilgilerin apaçık paylaşımı tüketici tarafından risk oluşturmaktadır. Tüm bunlar düşünüldüğünde ise ukash kart en güvenilir sanal ödeme sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünyada pek çok kullanıcısı olan ukash kart kaliteli, hızlı ödeme ve kolay kullanım özellikleriyle müşterileri tarafından tavsiye edilmekte ve yaklaşık 14.000 kadar sitede ödeme seçeneği sunmaktadır.

Kredi kartlarının tüm özelliklerine sahip olup bireysel bilgi paylaşımı yapmadan güvenle kullanabileceğiniz ukash kartlar sayesinde sağlıklı ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Tabi sadece alışveriş sitelerinde değil çeşitli uygulamalarda, oyunlar için kredi alımlarında, konuşma için en çok tercih edilen Skype uygulamalarının kontör alımlarında ve daha pek çok yerde ukash kartınızı kullanabilirsiniz. Sanal olarak yapacağınız her türlü alışverişlerinizde ukash kartı bir ödeme seçeneği olarak edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu kart sistemi sayesinde kredi kartlarında bakiyenin yetersiz olması durumlarında hesapsızca arttırılan kart limitlerinden doğacak problemleri hiç yaşamadan kendi limitinizi kendiniz belirleyerek hesabınızdaki para kadar alışveriş yapacaksınız. Ayrıca ihtiyaç durumlarında kartınızda bulunan parayı dilerseniz nakit olarak değiştirebilir ve paranızı belirlediğiniz banka hesabına yatırtarak çekebilirisiniz. Her türlü alışverişinizde ödemelerinizi en güvenli ve hızlı bir şekilde bu kart ile yapabilirsiniz. Özellikle online oyun severler için oyunun ortasında gereken çeşitli özellikleri bu kart sayesinde hızla olabilir ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yalnızca size ait olan 19 haneli pin kodunuz ile alışverişlerinizi güvenli hale dönüştürmek sizin elinizde! Siz de hemen iletişim bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçerek ukash kartın avantajlarından yararlanmak ve en güvenilir ödeme seçeneğine sahip olmak içi satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Yorum Yazın