7/24 Canlı Destek

Dolandırıcı Sitelere Dikkat Edin !

İnternet üzerinden kullanımı her geçen gün artan ukash kart özellikle internet üzerinden online oyun oynayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kredi kartlarına göre daha güvenilir alışveriş yapma imkanı sunan bu kartlar dünya üzerinde her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaya devam etmektedir.

Ülkemizde satışa sunulması ile hızlı bir şekilde yaygınlaşan bu kart gelecekte internet üzerinden en çok kullanılan ödeme aracı olarak karşımıza çıkacaktır. İnternet üzerinden kredi kartları ile yapılaşan alışverişlerde büyük güvenlik sorunlarının ortaya çıkması tüketicileri bu tür alışveriş hizmetlerinden uzak tutmuş, bu uygulamayı kullanarak kart bilgilerini çaldıran kişileri de büyük bir maddi zarara uğratmıştır. Bu tür güvenlik sorunları ile uğraşmak istemeyen pek çok kişi ukash kartı tercih ederek güvenilir bir alışveriş hizmetine kavuşmuştur. Ukash kart İngiltere merkezli kurulan ön ödeme sistemi ile oluşturulmuş bir sanal kart uygulamasıdır. Kartın kullanımı oldukça basittir. Kart kullanıma açıldığı anda kart sahibine 19 haneli bir kart şifresi verilmektedir. UkashBu kart şifresi ile anlaşmalı binlerce alışveriş sitesinden istediği ürün satın almak isteyen kişi kart bilgilerini girmek yerine sadece 19 haneli kart bilgilerini girerek hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş işlemini gerçekleştirmektedir. Kartı kullanmak için bakiye yüklenmesi gerekmektedir. Bakiye işlemi anlaşmalı kart bozdurma siteleri tarafından yapılmaktadır. Kart bozdurma işlemi yabancı kur üzerinden değerlendirilerek kart hesabına eklenmektedir. Kart kullanım işlemini gerçekleştirmek için birçok dolandırıcı site yüksek çeviri ücreti ve düşük kur hesabını kullanarak kullanıcıları büyük bir zarar uğratmaktadır. Bu yüzden kart sahibi olmak için resmi kart sağlayıcı siteler ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Ukash, insanların artık internet ortamında kişisel bilgilerini paylaşmadan alışveriş yapabileceği bir dijital kart sistemidir. Ukash ile buna üye olan alışveriş sitelerinden yaptığınız alışverişlerde kimlik bilgilerinizi veya kredi kartınızı kullanmadan gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz. Bir zamanlar internetten alışverişin kullanımında güvenlik nedeniyle insanlar çekimser davranırlardı. Bunlara çevremizden veya medyadan duyduğumuz örnekleriyle bizler de şahit olduk.

Online satın alma işlemleri üzerinden her geçen gün kullanımı artan bu sanal kart uygulamasını kullanmak için resmi ukash kart sağlayıcısı sitemizden ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz paranızı günün en yüksek kurundan çevirerek alışveriş işlemlerinizde kartınızda daha fazla kullanılabilir bakiye hizmetini sizlere sunmaktadır. Ukash, internet ortamında alışveriş ve çeşitli oyunlar oynayan veya online olarak gerçekleştirilen tüm sosyal ağda ödeme yapmanız gereken alanlarda kullanılan güvenli bir kart sistemidir. İnternet üzerinde giderek alışverişin artması ve online işlemlerin ödeme karşılığını güvenli bir şekilde sunan bu sanal kartların satışını yapan birçok firma bulunmaktadır. Önemli olan güvenli ve referansı yüksek olan firmalar üzerinden satın almanızdır. Öncelikle bir msn adresiniz olmalıdır. Bu msn adresi ile firmaya ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve anında kartın sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hangi sistem ile kartı satın almanızdır. Paypal ya da kredi kartı gibi yollar ile firma hesabına para yatırarak sanal kart temin edebilirsiniz. Ukash kart, satışını adımlarını takip ederek satın almak sistemlerini öğrenebilirsiniz. En önemlisi satın alacağınız firmanın güvenilirliği çok önemlidir. Çünkü kredi kartı ile ukash kart satın alırken bilgilerinizin dolandırıcılar eline geçmesine yol verebilirsiniz. Bu yüzden sahte firmalara dikkat ederek güven teşkil eden güvenlik testinden geçen referansı sağlam firmaları bulmalısınız.


 • Dilek Özkan 02 April 2013 at 13:04

  evet bu konuda bazı arkadaşlarımdan duydum dolandırıcılık olayı ne kadar doğru bilmiyorum, ancak ukash çok kullanışlı bir ödeme sistemi çünkü sadece ukash pin kodu ile online alışveriş yapmak mümkün oluyor. kredi kartı yerine internette bu kart ile online alışveriş yapılabilir

 • Sema 08 April 2013 at 01:10

  Acaba güvenli ukash alabileceğimiz sitelerin neler olduğunu belirtebilir misiniz? Bu konu atlanmaması gereken bir konu. Sonuçta ukash kartlar sayesinde sahsi bilgilerimizi vermeyelim derken bu tip olaylarla karşılaşmayalım.

 • Ali Duman 09 April 2013 at 22:17

  siteniz tarafından yapılan ukash kart satışı konusunda birtakım araştırmalar yaptım ve olumsuz bir yorumla karşılaşmadım. bende ukash kart satın almak istiyorum, acaba bunun için neler yapmam gerekiyor? kiminle iletişim kurmalıyım? bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. kolay gelsin

 • Salih Durmaz 09 April 2013 at 22:18

  ukash kar satın alırken kiminle iletişim kurmam gerekiyor. sitenizde yer alan telefon numaraları ile ukash kartlardan birini satın alabilir miyim? bu konuda bilgi verirseniz, en kısa zaman içerisinde ukash kart satın almayı düşünüyorum da. iyi günler diliyorum.

 • Hüseyin Candan 09 April 2013 at 22:20

  arkadaşlarımda duydum ukashı ve bir araştırma yapmak istedim. oldukça avantajlı bir kart olduğunu söylemişlerdi ve yaptığım araştırmalarda gerçekten de öyle olduğunu gördüm. bende bir ukash kart satın almak istiyorum. sanırım bu konuda sitenizden verilen hizmeti kullanacağım. teşekkürler.

Yorum Yazın