7/24 Canlı Destek

Bir Klasik Ukash ve İnternet

Teknolojik gelişmelerin insanların hayatlarını kolaylaştırması gerekmektedir, oysa son dönemlerde teknolojinin bir yansıması olarak internet bankacılığı, online alışveriş gibi kavramları da bünyesine alan kredi kartı kullanımı insanların yaşamlarını önemli ölçülerde kolaylaştırsa da aslında büyük bir sorunu da beraberinde getirmektedir. Tabi teknolojik gelişmelerin kredi kartı için konuşacak olursak bu denli artmış olması ve kolaylaşması, bu tip güvenlik sorunları yüzünden hiçbir anlam ifade etmiyor. Doğal olarak da bu pozitif yenilikler, tümü ile gölgede kalıyor.

Kredi kartı kullanımı konusunda dünyada başı çeken ülkelerden bir tanesiyiz, bu oldukça kötü bir tablodur, hem insanların ekonomik açıdan ne kadar bağımlı hale geldiklerini gösterir, hem de büyük güvenlik sorunları ile insanların muhattap olmasına sebep olur. Birçok kredi kartı kullanıcısı belki bundan habersiz şekilde yaşar ama bu kartların internet üzerinden kullanımında çok ciddi sorunlar söz konusudur. Sizin adınıza açılmış ve özel bilgilerinizin yer aldığı bir para kartı olduğu için onunla ilgili bilgilerin hiçbir platformda gelişigüzel paylaşılmaması gerekiyor.

Sonuçta internet her ne kadar müthiş bir palltform da olsa güvenlik açısından kimi handikaplar barındırmaktadır. Bu negatif durumlar, malesef insanları kötü süprizlerle karşı karşıya getirebilir. Bu tip bir hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız internetten alışveriş yaparken, mal veya hizmet satın alırken özel bilgilerinizi noktası noktasına paylaşmak yerine alternatif çözümleri keşfedin. İnternet korsanlarına bu şekilde yem olduğunuzu asla aklınızdan çıkarmayın. Bu noktada aslında yapılacak olan şey bellidir, Ukash karta sahip olmak. Devir internet çağı malum, herkes finansal işlerini internet üzerinden yapıyor. Yani sosyal açıdan insanlara sunduğu ayrıcalıklar bir kenara bugün internet sanal bir bankaya dönüşmüş durumda.

Elektrik su faturaları ödemelerinden, havale işlemlerine, konser bileti satın almaktan, ya da dünyanın öbür ucunda olan bir alışveriş mağazasından adresinize bir ürün siparişinde bulunma ayrıcalığına kadar  sonsuz olanaklar barındırır. Bu işlemlerin tamamı doğal olarak para ile gerçekleşmektedir, para ödemesi de insanlarca bugün ağırlıklı olarak kredi kartlarıyla gerçekleşir. Az önce de bahsettiğimiz üzere bu yöntemin oldukça sancılı sonuçlar doğuracağı ortadadır. Oysa Ukash kart, bu konuda adeta yeni bir dönemi başlatmıştır. Bu kartla tanışan internet kullanıcıları, kredi kartları alışkanlıklarından kurtulmakla kalmıyor, bankalara gereksiz yere ek ödemeler veya komsiyonlar ödeme eziyetinden de kurtuluyor. Birçok kredi kartı kullanıcısı bankalara ödemek zorunda kaldığı komisyonlar yüzünden zor durumda kalıyor, oysa Ukash kart sisteminde yapmak istediğiniz işlem kadar üzret ödersiniz. Üstelik bu sitelerdeki oyunlar, oran ve oynanabilirlik açısından hiç cazip değildir.

Hem Ukash kart sayesinde ek ödeme yapmadan hesabınıza para aktarırsınız, hemde yüksek oranlı maçların tadını çıkartırsınız. Ukash kart, online pyun sitelerinde ve alışverişlerde de çok sık şekilde kullanılır. Ayrıca kullandığınız tutarın dışında kalanlar için bozdurma avantajınız mümkündür. 19 hanelik şifre ile güvenli şekilde online alışverişin mümkün olduğu Ukash ön ödeme sistemi,  ülkemizde yavaş yavaş yaygınlık kazanmıştır. Birçok alışveriş platforumunun bu ödeme sistemi ile anlaşmış olduğu gerçeğini ortaya koyarsak Ukash karta sahip olmanın ne kadar büyük bir kazanç olacağı açıktır. Bu sebeple Ukash kart, hem güvenliğinize hem de ekonominize yapılmış bir yatırımdır demek mümkündür. Ukash kart satışı ile ilgili sayısız satış noktası bulunmaktadır.


 • Aycan AKTAŞ 06 April 2013 at 21:22

  ukash kart kullanıcısıyım. tam bir yıl olacak ukash alalı daha sonradan kartıma bakiye yükleyebilir miyim? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

 • Mine 10 April 2013 at 00:57

  siz de ukash kart ile sorunsuz bir online alışveriş yapabilirsiniz. kredi kartı kullanmayı sevmiyor ve tehlikeli buluyorsanız, hemen ukash kart limitlerinden birini satın alın ve istenen sonuçlara ulaşın. herkese ukash kart satın almasını ve online işlemleri ukash ile yapmasını öneririm.

 • Tugay 10 April 2013 at 00:59

  ukash kart sektörde oldukça yaygınlanmış bir ödeme sistemi. bende ilk olarak arkadaşlarımdan duydum ve bir tane satın aldım. ardından online alışverişlerim için ukashı kullanmaya başladım. şu an ukash kart ile yaptığım alışverişlerden oldukça memnunum. herkese tavsiye ederim.

 • Nurden Garip 10 April 2013 at 01:01

  ukash satın alırken birtakım risklerle karşı karşıya kalma şansım var mı? ya da ukash karta herhangi bir sorun yaşamadan nasıl sahip olabilirim? bu konuda bilgi verebilir misiniz? şimdiden teşekkür ederim.

Yorum Yazın