7/24 Canlı Destek

Astropay Satın Alma

Astropay, internet üzerinden alım satım yapabilmek için kullanabileceğiniz sanal bir karttır. Ön ödemeli bir sanal kart yani tek kullanımlık astropay ile hızlı ve güvenilir şekilde kolayca alışveriş yapabileceksiniz.

Dünya çapında anlaşma yapılan yerler de kullanabileceğiniz astropay kodlarını satın almak çok kolay! 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimiz sorun yaşadığınız her adımda size destek olacaktır. Astropay kart sitemiz üzerinden astropay bayi güvencesinde kolayca alınabilir. Merak ettiğiniz diğer konular için canlı destek servisimize başvurabilir veya aşağıdaki diğer konularımızı inceleyiniz.

Astropay kart, her şeyden önce kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır. Astropay kart ile online alışveriş yapan tüm kullanıcılar, ödeme sırasında kredi kartı bilgilerini paylaşmak yerine astropay kartlarına tahsis edilmiş olan 16 haneli pin kodunu kullanmaktadır. Günümüzde kullanıcılar sadece bir internet sitesinden alışveriş yapmamaktadır. Çünkü satın alınmak istenen ürünler farklı siteler üzerinde bulunmakta ve bu nedenle kullanıcılar bu ürünler için ödeme yapmak istediklerinde kredi kartlarına ait bilgiler birden fazla online alışveriş sitesiyle paylaşılmış olmaktadır.

ÖDEME KARTLARI NASIL SATIN ALINIR?

Sadece 3 adımda bayi güvencesinde kart satın alabilirsiniz.
Aşağıdaki ön bilgilendirme yazısını okuduktan sonra canlı destek hattımıza başvurunuz.

Almak istediğiniz kart miktarını canlı destek hattımıza bildiriniz.

Canlı destekten almış olduğunuz banka hesabına ödeme yapınız.

Ödeme bildiriminde bulunun ve siparişinizi teslim alın.