7/24 Canlı Destek

Alışverişte Yeni Dönem

İnternet üzerinde güvenilir bir alışveriş imkanı sunan ukash kart gün geçtikçe tüm dünyada ve ülkemizde kullanımı her geçen gün yaygılaşmaktadır. Kart müşterilerine sunduğu hızlı ve güvenilir alışveriş hizmeti ile pek çok tüketici grubu tarafından birçok ödüle aday görülmüştür. 21. yüzyılda her türlü teknolojik ve güvenlik önlemleri artmasına karşın internetten alışveriş yapmak, çevrimiçi oyun oynamak isteyen insanların zihninde hala soru işaretleri var. Her gün gazetelerde internet hackerleri, (hırsızları) diye manşetten verilen haberler hem çok üzücü hem de internet alışverişi konusunda insanları düşündüren bir şey haline geldi.

İnternet ortamında alışveriş yapmak için kullanılan kredi kartları oluşan güvenlik açıkları nedeni ile kullanımı her geçen gün azalmaya devam etmektedir. Alışveriş işlemini gerçekleştirmek için tüm bilgilerin tek tek girilmesi oldukça uzun bir hal almakta buda tüketicileri büyük bir zaman kaybına uğratmaktadır. İnternet üzerinden kredi kartının kullanımının azalması ile birlikte bazı şirketler güvenilir olduğu gerekçesi ile paypal gibi elektronik hesaplar kurmuş fakat bu tür hesaplarda güvenlik sorunları ile baş başa kalmıştır. İngiliz merkezli kurulan ve elektronik alışveriş yeni bir çözüm sunan Ukash kart kredi kartı işlemlerine göre daha kullanışlı ve daha güvenli bir alışveriş imkanı sağlamaktadır. Ukash kart ön ödeme sistemi ile çalışan bir elektronik kart sistemdir. Elektronik kartın kullanımı oldukça basit bir sistemden oluşmaktadır. İnternet üzerinden anlaşmalı sitelere çok küçük miktarlarda para ödeyerek istediğiniz bakiye miktarı kadar elektronik kartınızı kullanıma açabilirsiniz. Belirlenen 19 haneli elektronik kartınız ile binlerce anlaşmalı sitelerde alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz siteye herhangi bir bilgi girmeden sadece elektronik kartınızda yer alan kodu girerek hızlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Kartın bakiye yüklenimi euro kuru üzerinden yapılmaktadır. Elektronik kartı kullanıma açtığınız zaman size verilen kodu kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir. Elektronik kartınızı ister tek kullanımlık isterseniz birkaç kez alışveriş kullanımı için aktif edebilirsiniz.

ukashlogoSitemiz sahip olmak istediğiniz elektronik kartı günün en iyi kuruna çevirerek daha yüksek bir bütçe ile alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Güvenli olarak sanal kart alabileceğiniz site çok daha detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ukash kartı, sadece online alanında yaptığınız alışveriş ya da herhangi bir işlerinizde kullanabilirsiniz. Kesinlikle dışarıda alışveriş yapamayacağını ve kredi kartı niyetine kullanamayacağınız bir kart sistemidir. Paypal, banka havalesi, kredi kartı gibi sistemler ile firma sahibinin verdiği hesap numarasına belirlediğiniz miktarı yatırarak dakikalar sonra 19 haneli şifre veriliyor. Bu şifre sadece online üzerinde alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Son yıllarda online alışverişin artması insanları kredi kartı dışında daha kolay ve güvenilir olarak ödeme yapma arayışlarına koymaktadır. Bunun en büyük nedeni insanlar internet alanında kişisel bilgilerini kesinlikle vermek istemezler. Çünkü internet dolandırıcıları ulaşılan T.C kimlik numarası ile birçok işi haberiniz olmadan yapabilmektedir.

Ukash kartı, güvenli yerden satın almak için bu adresden ulaşabilirler. Bu sitenin kesinlikle güvenlik testi taraması bulunduğundan dolayı rahatlıkla sanal kartınızı temin edebilirsiniz. İngiltere çıkışlı olan ve 20 ülkede kullanılan bu kart ülkemizde de hızlı bir şekilde satın alındığı görülmektedir. Gelecekte online alışverişte sadece bu sistemin kullanılacağı sinyallerini veriyor. Çünkü güvenliği açısından hiçbir sıkıntı vermeyen ve kişisel bilgilerinize ulaşmanıza tamamen engel olan sanal kartlar rağbet görmeye başlamıştır. Güvenli firmalardan kart almak için aşağıdaki bilgiler ile irtibata geçebilirsiniz.


 • Aşkın 09 April 2013 at 22:33

  online alışverişin yeni adı ukash kart. siz de ukash kart limitlerinden birini satın alabilir ve benim gibi online alışverişlerinizde güvende yer alabilirsiniz. ukash sayesinde kişisel bilgiler paylaşılmadan alışveriş yapmak her zaman için mümkün. herkesin denemesini tavsiye ediyorum.

 • Mustafa Ediş 09 April 2013 at 22:34

  ukash ile birçok sitede istediğim gibi alışveriş yapabiliyorum ve kredi kartı kullanmama gerek kalmıyor. bence herksin bir ukash kartı olmalı ve kredi kartı kullanmak istemeyenler ukash kullanmaya başlamalı. internette kredi kartı kullanmadan ürün satın alabilmenin en kolay yolu ukash.

 • Sefa Dik 09 April 2013 at 22:35

  sanırım bende yakın zaman içerisinde ukash kart kullanmaya başlayacağım. internette kredi kartı ile online alışveriş yaparken tedirgin oluyorum ve her siteye güvenemiyorum. bu nedenle ukash kart gibi bir sanal karta ihtiyaç duyuyorum. en fazla limit nedir? yardımcı olur musunuz?. kolay gelsin.

 • Hüseyin 12 April 2013 at 17:22

  Ukash kart mükemmel birsey ya. Üstelik birçok alışveriş sitesinde geçerli. Ukash kartımla isteğim ürünü anında satın almak gibisi yok ;)

Yorum Yazın