7/24 Canlı Destek

Alışverişte Yeni Bir Dönem

İnternet üzerinden alışveriş işlemi gerçekleştiren pek çok kişi online alışveriş sırasında gerçekleşen güvenlik açıkları nedeni ile alışveriş işlemlerini tedirgin bir şekilde yapmaktadır. İnternet üzerinden kart bilgilerinin devam olarak çalınması pek çok kişiyi kredi kartı kullanımından soğutmuş bu da internet üzerinden alışveriş piyasasına oldukça büyük bir darbe vurmuştur.

İnternet üzerinden yapılan alışveriş işlemlerinde kredi kartı bilgilerinin kullanılması her geçen gün daha fazla kişiyi mağdur etmektedir. Bu büyük zararın yanında kart bilgilerini girilerek oluşan zaman kaybı da internet kullanıcılarını bezdirmiştir. İnternet üzerinden yeni bir alışveriş sitemi kullanmak isteyen pek çok kişi ukash kart sistemini tercih ederek hızlı ve güvenilir bir alışveriş yapma imkanı sağlamıştır. Ukash kart İngiltere merkezli ön ödemeli sistemi ile çalışan bir sanal kart uygulamasıdır. Bu sana l kart uygulaması hiç bir kredi kartı bilgisi verilemeden rahat bir şekilde alışveriş yapmak imkanı sunmaktadır. Kart sanal bir uygulama olduğundan satın alınmamaktadır. Kartın uygulama sistemi oldukça basittir. Sanal kart isteğe göre tek kullanımlık veya birden fazla alışveriş yapmak için resmi ukash sitelerinden alışveriş zamanınızda aktif hale getirebilirsiniz. artı kullanıma açmak için çok küçük bir meblağ ödeyerek kartınızı hızlı bir şekilde kullanıma açabilirsiniz. Yatırdığınız para miktarı günün kuruna çevrilerek Türk Lirası hesabı bakiyenize aktarılmaktadır. Bakiye ile kullanımı ile size gönderilen 19 haneli şifre ile kullanıma açılan kart ile anlaşmalı binlerce siteden rahat bir şekilde alışveriş imkanını sağlamaktadır. Satın almak istediğiniz ürünü satan siteye hiçbir kredi kartı bilgisini vermeden sadece size gönderilen kart kodunu girerek alışveriş yapabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz bakiye kadar alışveriş yapma imkanı sunan kart herhangi bir limit aşma sorunu ile karşılaşmanızı engellemektedir. 19 haneli PIN kodundan oluşan bu kart, sizin hiçbir güvenlik sorunu yaşamadan online alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.  Ukash, kredi kartından farklı olarak meblağı bankanın değil, sizin belirlemenizi, böylelikle riske de girmemenizi sağlıyor. Birçok internet sitesi size “Ukash kart”ını nasıl alabileceğiniz konusunda yol göstermektedir.  Ülkemizde hala yasallaşmayan “Ukash kart” sıkça kullanılmakta, yetkililer tarafından bir düzenleme beklenilmektedir.

Bu ayrıcalıklı karta sahip olmak için resmi ukash bayisine girmeniz yeterlidir. Günün en iyi kurundan paranızı bakiye miktarına çevirerek sizlere daha fazla bütçe ile alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Firma sahiplerinin verdikleri hesap numaralarından birini seçerek, almak istediğiniz miktarı EFT ya da Havale yolu ile ödeyebilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde pin kodunuz gönderilerek alışveriş sağlanıyor. Sanal kart ya da sanal para olarak geçen bu sistem online olarak insanlara güven açısından büyük bir kolaylık tanımaktadır. İnternet dolandırıcılarına karşı ciddi bir önlem alarak rahat şekilde alışveriş yapmayı sağlamaktadır.

Ukash kartı mobil sistemi ile alabilmek için msn adresinden ya da canlı destek alanından müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek sanal paranızı temin edebiliriniz. Bu kartları online üzerinde alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Dışarıda yapacağınız alışverişlerde hiçbir şekilde kullanma imkanı yoktur. Bu yüzden adı sanal para ya da sanal kart olarak ön ödemeli bir sistem şeklinde bilinmektedir. Online üzerinden yapılan tüm alışveriş ya da oyun gibi alanlarda kişisel bilginizi vermeye gerek kalmadan güvenli olarak kullanılan bu kartı alırken ucuz yollara başvurmak yerine bildiğinize ve referans verilen firmalar aracılığı ile temin etmelisiniz. Sahte firmalar yüzünden kredi kartınız aracılığı ile kişisel bilgilerinize ulaşarak, dolandırılmaya maruz kalabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki firma sahipleri ile irtibata geçerek sanal kart hakkında bilgi alabilirsiniz.


 • Sevda 09 April 2013 at 22:53

  ukash kart ile kolayca online alışveriş yapmak ve istenen her siteden ürün alımı yapmak mümkün. üstelik ukash kart özel bilgiler paylaşılmadan online alışveriş yapmasını sağlıyor. bunun yanında ukash ile güvenli bir alışveriş yapmak ve bu alışverişleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün

 • Onur Emirza 09 April 2013 at 22:55

  ukash kart satın almak istiyorum, ancak satın alma konusunda dolandırılmak ya da başka bir olumsuzlukla karşılaşmak istemiyorum. ukash hakkında birçok araştırma yaptım ve ukash konusunda bazı sitelerde dolandırıcılık konusunda bazı yorumlar gördüm. satın alma işlemleri konusunda bana yardımcı olur musunuz?

 • Barış Er 09 April 2013 at 22:57

  internette kredi karı kullanmıyorum ve kısa zaman önce ukash kartı duydum. hemen ardından ukashbayi.com sitesine girdim ve ukash limitlerinden birini seçerek satın aldım. şimdi online alışverişlerimi sadece ukash kartımla yapıyorum ve herhangi bir sorun yaşamıyorum.

 • Hale SOYGAZİ 12 April 2013 at 07:30

  Teknolojinin gelişmesiyle hersey artık okadar çok kolaylaştı ki market alışverişlerini bile internetten yapar oldum. Ukash kart her alanda yardımcım olduğu gibi bu alanda da bana gerçekten çok yardımcı diyebilirim. Teşekkürler ukash…

Yorum Yazın