7/24 Canlı Destek

Alışverişte Ukash Güvenliği

Bir insanın ihtiyacı olan tüm her şey internet sitelerinde bulunmaktadır. Gündelik ihtiyaçlardan özel hediyelere kadar tüm sektörler internet üzerinden hizmetlerine devam etmektedir. Bilgisayar ve internet kullanıcılarının artışı bu sektörleri de oldukça hareketlenmiştir. Siteler çeşitli çalışmalarla hizmetlerini vermeye çalışmaktadır. Fakat tüm bu hizmetler sunulurken bir takım problemler ortaya çıkmaktadır. Karşılaşılan sorunlar hem internet sitesini hem de müşteriyi zor bir duruma düşürebilmektedir. Problemlerin genellikle ödeme konusunda oluşan güvenlik sorunlarından oluştuğu görülmektedir. Uzmanlar tarafından birbirinden değişik güvenlik sistemleri geliştirilmektedir. Buna rağmen güvenlik sorunları ortadan tamamen kaldırılamamaktadır.

Ukash sistemi güvenlik sorunlarının önüne geçmek için düşünülmüş en iyi sistemler arasında yer almaktadır. Şuana kadar herhangi bir ukash kart güvenlik problemiyle karşılaşılmaktadır. Bu yüzden dünya genelinde birçok site bu sistemi kullanarak ödeme kabul etmektedir. Kredi kartı ve hesap kartıyla yapılan alışverişlerde kişisel bilgiler mecburen paylaşılmaktadır. Bunun sonucunda müşteriler bir takım sorunla karşılaşabilmektedir.

Ukash kullanılarak yapılan alışverişlerde hiçbir kişi ve kurumla kişisel bilgileriniz paylaşılmamaktadır. Ukash kart sektöründe liderliği elinde bulunduran ukashbayi.com sitesi, en güvenli, en hızlı ve en ekonomik hizmeti vermeye gayret göstermektedir. Her işlemde müşteri memnuniyeti ve güvenliği ön planda tutulmaktadır.

Ukash edinebilmek için yapılması gerekenlerin oldukça basit işlemler olduğu görülmektedir. Ukash kart temini için bu hesaplardan birine gerekli olan para yatırıldıktan sonra siteyle iletişime geçilmesi gerekmektedir. Bu aşamadan yaklaşık 1 – 2 dakikadan sonra ukash kullanıma hazır bir hale gelmektedir. İnternet üzerinden online alışveriş yaparken bizleri en çok tereddütte bırakan olayları hatırlayalım biraz. Alışverişimizi keyifle yaptık ve iş ödemeye geldi. Siteler bizden güvenliğimiz adı altında bir sürü kişisel bilgi ister ve biz büyük bir tereddüt yaşarız.

Temin edilme sırasında yaşanabilecek problemler için site üzerinden canlı destek hizmeti verilmektedir. Ukash kart hizmetinde müşteriler hiçbir şekilde mağdur edilmektedir. Bu sayede kullanıcılar sınırsız, özgür ve güvenli alışveriş yapmanın keyfini çıkartabilmektedir. Özelikle online oyun oynayan kişiler için ödemelerini bu yöntemle yapmaları gerekmektedir. Çünkü bu oyunlar genellikle yurt dışı merkezli olarak hizmet vermektedir. Sistem hakkında tüm merak edilenler için sitede ayrıntı bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca tüm dünyada ki ukash gelişmeleri yakından takip edilerek sitede paylaşılmaktadır. Site için iletişim ve erişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ukash, online üzerinden alışveriş yaparken ya da oyun oynarken ödemeleri güvenli bir siste ile sağlayan ön ödemeli bir karttır. Çıkış yeri olan İngiltere ile birlikte 20 ülkede kullanılması hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Bu sanal kartların satışını yapan birçok firma sahipleri bulunuyor. Doğru firmadan satın aldığınıza emin olmak için verilen adımlarını takip ederek yerine getirmelisiniz. İlk önce bir msn adresiniz ile firma sahiplerini kaydetmelisiniz. Yetkili kişiler ile canlı olarak görüşerek kart hakkında detaylı bilgi ve satın almak yöntemini seçebilirsiniz. Kredi kartı ile belirlediğiniz miktar kadar bu firmalar ödeme yaparak kartın 19 haneli şifresini size iletilerek online alışverişinizde ödemenizi yapabilirsiniz.

Ukash kart, paypal satışı birçok firmada bulunmamaktadır. Ancak güvenlik testinden geçmiş olan web alacağınız miktarı ödeyerek sanal kartınızı temin edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yol msn adresini ekleyerek detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Firma sahiplerinin size verdikleri hesaba para yatırarak 1 dakika içerisinden kısa mesajla 19 haneli şifre yollanmaktadır. Ukash kart, alımı sistem olarak aynı tek sizin seçeceğiniz ödeme şekli farklıdır. Paypal dışında, banka havalesi ile kart alabilirsiniz.


  • Hakan Duyar 09 April 2013 at 22:22

    ukash online alışveriş için oldukça güvenli bir sanal kart, arkadaşlarımdan öğrendiğim ukashı şu anda bende kullanıyorum ve online işlemlerim içim kredi kartına ihtiyaç duymuyorum. kredi kartı kullanmayı genelde sevmiyorum ve bu nedenle ukash benim için gerçekten de avantajlı bir kart.

  • Ceren Düzgün 09 April 2013 at 22:25

    kredi kartı kullanmayanlar için ukash kart bulunmaz bir nimet. bu kart sayesinde istenen her siteden online alışveriş yapmak mümkün. kredi kartına ihtiyaç bile duymuyorsunuz. en önemli yanı da güvenli alışverişler yapabilmeniz. çünkü ukash ile kişisel bilgilerinizi paylaşmadan online ödeme yapıyorsunuz.

  • Safinaz Tanır 13 May 2013 at 08:23

    internette gezinirken kredi kartı kullanmadan nasıl online alışveriş yapacağım konusunda araştırma yaptım ve karşıma ukash kartı çıkardı. geçen ay satın aldığım ukash kart sayesinde şu ana kadar birçok online alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. ukash kart ile tanıştığım için çok mutluyum.

Yorum Yazın