7/24 Canlı Destek

Alışveriş Hakkındaki Tüm Düşüncelerinizi Unutun

 • 3 Yorum
 • 15 March 2013

Sağladığı hızlı ve güvenli alışveriş yapmak imkanı ile tüm dünyada her geçen gün kullanımı artan ukash kart sizleri de bu ayrıcalıklı alışveriş dünyasına davet etmektedir. Online alışveriş sırasında kredi kartı ve diğer elektronik hesaplara göre daha güvenilir bir alışveriş imkanı sunan bu kart günümüzün internet dünyasında en güvenilir alışveriş aracı olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Online alışveriş işlemleri kullanıcıya çok büyük bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. Mağazadaki ürün sayısına göre oldukça fazla ürün seçeneği bulunduran internet hizmeti kullanıcıların alışveriş işlemi için tamamen internete yönelmelerini sağlamıştır. İnternet alışverişi için kullanılan kredi kartları pek çok güvenlik açığı oluşturmasından dolayı tüketicileri internet üzerinden alışveriş yapma imkanını kısıtlamaktadır. Ürünü satın almak için girilen kart bilgileri internet dolandırıcıları tarafından ele geçirilmekte ve tüketici ciddi bir zarara uğramaktadır. Tüm güvenlik açıklarını kapatmak için kurulan Ukash kart İngiltere merkezli ön ödeme sistemi ile çalışan bir elektronik sanal kart uygulamasıdır. İnternet üzerinden kullanımı sırasında kredi kartları gibi aidat ödemenize gerek kalmayan bu sanal kart sayesinde kimlik bilgilerinizi girmeden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Bu sanal kartı kullanıma açmak oldukça basittir. İnternet üzerinden resmi ukash kart hizmeti sağlayan sitelere küçük bir meblağ ödeyerek bozdurma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kart bozdurma işlemi yabancı para üzerinden değerlendirilmektedir. Sanal kartınıza yatıracağınız para günün kuru ile Türk Lirasına çevrilerek kart bakiyenize yatırılmaktadır. Kartınızı ister tek kullanımlık isterseniz birkaç alışveriş yapmak için kullanıma açabilirsiniz. Kartın bakiyesini siz belirlediğiniz için hiçbir şekilde kartınızın bakiye limiti aşılmamaktadır. Kartınızı kullanıma açtığınızda size verilen 19 haneli kart kodu ile anlaşmalı alışveriş sitelerinden herhangi bir kimlik bilgisini vermeden sadece 19 haneli kart kodunu kullanarak hızlı ve güvenilir bir alışveriş imkanı sağlayabilirsiniz. İnternet alışverişlerinde birçok müşteri kredi kartı bilgilerini sunmaya çekiniyor.  Bunların pek çok haklı sebepleri de var. Kredi kartı bilgilerimizin farklı amaçlarla kullanılması ve bizim hiç farkında olmadan binlerce borcun altına girmemize sebep olmakta ve bizi zor duruma sokmaktadır. “Ukash kart” tüm bunların karşısında olan, aslında büyük bir çözüm getiren bir kart olma özelliği taşımaktadır.

Ukash, online alanında alışveriş yaparken ödemeleri güvenli bir şekilde sağlanabilecek sanal kart sistemidir. Ayrıca sanal para olarak da geçen bu kart dışarıda değil sadece online alışverişlerinde kullanılıyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızlı şekilde kullanılmaya ve gelecek yıllarda sadece bu kart ile alışveriş yapılacağı sinyallerini vermektedir.  Şimdi bu kartı satın alırken izlemeniz gereken yolları sırası ile anlatacağız. İlk önce msn adresi ile firmaya üye olmanız ya da firma yetkililerine mesaj atarak size ulaşmalarını sağlamalısınız. Daha sonra sizin seçtiğiniz ödeme şekli ile belirlediğiniz miktar kadar ukash kart, satın alabilirsiniz. Ödemeyi paypal, banka havalesi, mobil sistemi ya da kredi kartı ile yapılmalıdır. Ancak bu sanal kartı temin ederken sahte firmalara karşı dikkatli olmalısınız. Çünkü kredi kartlarından kişisel bilgilere ulaşan internet dolandırıcıları bu yol ile de bilgilerinize ulaşabiliyorlar. İngiltere çıkışlı olan bu kart ile sadece online alışveriş değil, oyun oynarken ya da başka kategorilerde alışveriş sırasında kullanımı sağlanıyor. Ancak en önemlisi doğru ve güvenilir bir firmadan satın almak çok önemlidir. Bazı sahte firmalar kredi kartı ile ödeme yaparken bilgilerinize çok rahat ulaşmakta ve dolandırması sadece birkaç saniye sürmektedir. Güvenilir bir firma sayesinde ukash satın almak için aşağıdaki bilgilere ulaşarak detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz.


 • Şafak Erol 10 April 2013 at 00:23

  özel bilgilerimi paylaşmadan ukash kart ile online alışveriş yapabiliyorum. ayrıca özel bilgilerimi paylaşmadığım için kendimi güvende hissediyorum. ukash kredi kaartı kullanmak istemeyenler için bence oldukça etkili bir sanal kart. herkese bir ukash kart almasını tavsiye ederim.

 • Murat 10 April 2013 at 00:25

  online alışverişlerimi de önceden kredi kartımla yapıyordum, ancak çoğu zaman tedirgin oluyordum. acaba blgilerim ele geçirilir ve soyulur muyum diye. ukash kartı kullanmaya başladığımdan beri tedirginlik hissetmiyorum. çünkü ukash kart ile bilgilerimi paylaşmıyorum ve online alışverişlerimi hızlı bir şekilde yapabiliyorum

 • Döne Eroğlu 13 May 2013 at 02:22

  online alışverişlerinizde ukash kartı kullanın ve siz de sorunsuz bir online ödeme gerçekleştirme şansına sahip olun. 4 aydan bu yana ukash kart kullanıyorum ve kredi kartında olduğu gibi özel bilgilerimi paylaşmadan istediğim ürünü alabiliyorum. siz de bir an önce ukash sahibi olun, önemli avantajlar kazanın.

Yorum Yazın